Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Norman  Powell
PTS 30 | REB 9 | AS 5 | ST 1
Dwane‘as Casey leido pailsėti lyderiams, tačiau antrąją vietą Rytų konferencijoje užėmusi Toronto „Raptors“ (56-26) ekipa pergale baigti reguliarųjį sezoną sugebėjo ir be jų.

Kanados klubas išvykoje 103:96 (16:26, 33:21, 29:19, 25:30) įrodė pranašumą prieš Bruklino „Nets“ (21-61) ekipą, kuri Rytų konferencijoje liko priešpaskutinėje, keturioliktoje vietoje.

Šiame susitikime „Raptors“ vertėsi be Jono Valančiūno, DeMaro DeRozano, Kyle‘o Lowry, DeMarre Carrollo bei Jameso Johnsono, kurie į Brukliną net neatvyko.

Į pergalę Toronto klubą vedė karjeros rungtynes sužaidęs Normanas Powellas. Gynėjas pelnė 30 taškų, atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečiai slogiai pradėjo rungtynes ir po pirmųjų 9 minučių atsilikinėjo 4:21, tačiau antrajame kėlinyje jie pakeitė žaidimo eigą ir sugebėjo išsiveržti į priekį 49:47.

Po ilgosios pertraukos „Raptors“ pradėjo užtikrintai kontroliuoti žaidimą bei spurto 20:4 dėka negrįžtamai pabėgo į priekį 67:51.

Atkrintamųjų varžybų pirmajame etape „Raptors“ surems ginklus su Indianos „Pacers“ krepšininkais.

„Nets“: Bojanas Bogdanovičius 29, Samas Kilpatrcikas 12, Donaldas Sloanas 11 (10 rez .perd.).

„Raptors“: Normanas Powellas 30, Terence‘as Rossas 24 (10 atk. kam.), Delonas Wrightas 18.