Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Donatas Motiejūnas ketvirtus metus žaidžia NBA, bet tik šiemet turėtų turėti svarų vaidmenį komandoje. Pirmus dvejus metus per lemiamas rungtynes jis praktiškai nepatekdavo į rotaciją, o pernai jam kelią užkirto trauma.

Šiemet Motiejūnas reguliarųjį sezoną baigė būdamas starto penketo narys, todėl neabejojama, kad žais ir atkrintamosiose.

„Džiaugiuosi, kad šiais metais galėsiu žaisti atkrintamosiose. Tai smagu, tačiau turiu būti susikoncentravęs ir aikštėje atiduoti 100 proc. jėgų“, – atkrintamųjų išvakarėse kalbėjo Motiejūnas.

Šį sezoną Motiejūnas per NBA rungtynes vidutiniškai pelno po 6,2 taško ir atkovoja po 2,9 kamuolio.

Pirmaisiais metais NBA jis išbėgo į aikštę vienintelėse atkrintamųjų rungtynėse ir per 5 minutes pelnė 5 taškus. Daugiau atkrintamųjų patirties jis neturi.

„Rockets“ Vakarų konferencijoje užėmė aštuntą vietą ir pirmajame etape kausis su geriausia visų laikų NBA reguliariojo sezono komanda, „Golden State Warriors“. Ši laimėjo 73 rungtynes iš 82.

„Tai šiuo metu yra geriausia komanda lygoje, – apie būsimus varžovus kalbėjo Joshas Smithas. – Viena iš geriausių visų laikų komandų.“

Tačiau tai nereiškia, kad „Rockets“ netiki savo galimybėmis.

„Reikia tikėti, kad gali tapti čempionu, – tęsė Smithas. – Jeigu esi atkrintamosiose ir negalvoji, kad gali iškovoti čempiono žiedą, tuomet neturėtum čia būti. Esame profesionalai ir tikime, kad galime laimėti.“

Pirmoji „Rockets“ dvikova su „Warriors“ – šeštadienį 22.30 val. Lietuvos laiku.


Rodyti komentarus