Nuotr. musukrepsinis.lt

Šešiolikmetis Š.Marčiulionio krepšinio akademijos auklėtinis Domantas Vilys prieš tarptautinį jaunųjų pasaulio talentų mačą „Jordan Brand Classic” gavo prestižinį apdovanojimą. Ketvirtadienio vakarą Niujorke lietuviui buvo įteiktas prestižinis tarptautinės rinktinės lyderio apdovanojimas.

15-osios „Jordan Brand Classic” stovyklos apdovanojimai buvo įteikti svarbiausių mačų išvakarėse. Penktadienio vakarą jaunųjų talentų jau laukė rungtynės „Barclays Center” arenoje, kurioje žaidžia NBA „Brooklyn Nets” klubas.

Į viso pasaulio talentų rungtynėse pakviesta 10 krepšininkų iš Europos (lietuvis D.Vilys, du serbai, du ispanai, latvis, rusas, juodkalnietis, kroatas ir lenkas). Kiti 10 atvyko iš kitų žemynų (trys iš Afrikos, penki iš Amerikos ir du iš Azijos).

„Jordan Brand Classic” stovykloje Niujorke yra dalyvave ir daugiau Lietuvos krepšininkų, taro kurių buvo Jonas Valančiūnas, Domantas Sabonis, Tadas Sedekerskis ir Edvinas Šeškus. Šioje stovykloje yra taip pat žaidusios tokios NBA žvaigždės kaip LeBronas Jamesas, Kevinas Durantas, Carmelo Anthony, Chrisas Paulas, Derrickas Rose’as, Dwightas Howardas, Kyrie Irvingas ir Blake’as Griffinas.


Rodyti komentarus