Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytą“ ant menčių paguldęs Prienų-Birštono „Vytautas“ (19-15) šiandien buvo sumindytas Utenoje.

Vietos „Juventus“ (18-16) klubas „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybių rungtynėse namuose 88:61 (22:8, 15:19, 35:15, 16:19) nukovė „Vytautą“ ir sustiprino viltis pakovoti dėl trečiosios reguliariojo sezono vietos.

Egidijus  Dimša
PTS 25 | REB 8 | AS 2 | BS 1
Antano Sireikos auklėtiniams liko sužaisti dvejas išvykos rungtynes su „Šiauliais“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Uteniškiai treti finišuos tuo atveju, jei patys iškovos abi pergales, o „Vytautas“ kris nuo Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ smūgių.

„Juventus“ savo sąlygas svečiams pradėjo diktuoti jau nuo pat susitikimo pradžios, kai po pirmojo kėlinio įgijo keturiolikos taškų persvarą (22:8).

Vėliau Virginijaus Šeškaus treniruojamam „Vytautui“ pavyko kiek sumenkinti savo atsilikimą, tačiau šeimininkai varžovus triuškinti pradėjo trečiajame kėlinyje.

Dažnai klydęs ir itin sunkiai atakas rezgęs „Vytautas“ neturėjo jokių priešnuodžių prieš „Juventus“ puolimo mašiną. Sėkmingą kėlinį „Juventus“ vainikavo jį baigdamas spurtu 11:0, po kurio Prienų-Birštono komandai šansų kovoje dėl pergalės nebeliko (42:72).

Tai buvo jau ketvirtoji šių komandų sezono akistata, tačiau „Juventus“ „Vytautą“ nukovė tik pirmą kartą. Prieniškių klubas buvo paskutinis, kurio Sireikos kariauna šį sezoną LKL čempionate dar nebuvo įveikusi.

„Juventus“: Egidijus Dimša 25 (8 atk. kam.), Spenceris Butterfieldas 15, Chavaughnas Lewisas 14, Saulius Kulvietis 12.

„Vytautas“: Tauras Jogėla 16, Laimonas Kisielius 14, Vaidas Čepukaitis 9.