Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pergalingai NBA atkrintamąsias varžybas pradėjo Atlantos „Hawks“ krepšininkai, kurie savo aikštėje 102:101 (30:19, 21:15, 21:31, 30:36) įveikė Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Hawks“ buvo įgijusi rekordinę 19 taškų persvarą (51:32), tačiau „Celtics“ neketino pasiduoti ir sugebėjo sugrįžti į rungtynes.

Kent  Bazemore
PTS 23 | REB 8 | ST 1 | BS 2
Trečiajame kėlinyje ji „Hawks“ pranašumą apkarpė iki 7 taškų (65:72), o lemiamo ketvirčio metu po atkarpos 9:0 persvėrė rezultatą savo naudai (83:80).

Tuomet iniciatyvos ėmėsi „Hawks“ atakų organizatorius Jeffas Teague‘as. Jis du kartus atliko rezultatyvius perdavimus komandos aukštaūgiams, pataikė dvitaškį, o jo vedama ekipa likus 2 minutėms pirmavo 94:90.

Rungtynių pabaigoje 8 baudų metimus realizavę Atlantos krepšininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą, o „Celtics“ deficitą iki minimalaus sumažino likus tik 0,4 sekundės.

„Jeffas buvo įjungęs puolimo režimą“, – po rungtynių 23 taškus pelniusį ir 12 rezultatyvių perdavimų atlikusį Teague‘ą gyrė „Hawks“ treneris Mike‘as Budenholzeris.

Kitos rungtynės taip pat Atlantoje vyks naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Hawks“: Alas Horfordas 24 (7/14 dvit., 7/8 baud., 12 atk. kam.), Jeffas Teague‘as (12 rez. perd.) ir Kentas Bazemore‘as (8 atk. kam.) po 23, Mike‘as Scottas ir Paulas Millsapas (7 atk. kam.) po 14.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 27 (8/21 metimai), Avery Bradley 18 (1/7 trit.), Marcusas Smartas 15, Jae Crowderis 14 (10 atk. kam.), Evanas Turneris 10 (8 atk. kam.).