Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

LeBron  James
PTS 22 | REB 6 | AS 11 | ST 2 | BS 2
Kyrie Irvingas, Kevinas Love‘as ir LeBronas Jamesas kartu pelnė 81 tašką ir padovanojo savo gerbėjams pirmąją pergalę atkrintamosiose varžybose.

Klivlando „Cavaliers“ komanda namuose po atkaklios kovos 106:101 (27:25, 26:33, 23:20, 30:23) palaužė Detroito „Pistons“ ekipos pasipriešinimą.

Ketvirtajame kėlinyje savo pranašumą įrodę Tyronno Lue auklėtiniai serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Pistons“ dar pirmavo 83:76, tačiau Klivlando klubas spurtavo 12:2 ir išsiveržė į priekį 88:85.

Susitikimui artėjant link pabaigos Love‘as smeigė du tritaškius iš eilės, Reggie Jacksonas buvo nubaustas technine pražanga, o šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą – 98:92.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis Detroito ekipos krepšininkai nerado kelių link krepšio bei leido „Cavaliers“ taikliais baudų metimais pabėgti nebepavejamai (104:96) ir užsitikrinti pergalę.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 31, Kevinas Love‘as 28 (13 atk. kam.), LeBronas Jamesas 22 (11 rez. perd.).

„Pistons“: Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 21, Marcusas Morrisas 20, Reggie Jacksonas 17.

Rungtynių reportažas:

Atrinkti (0) Visi (3)
Sausai nėra reikalo mums laimėti. Pistons namie gali iškovoti vieną pergalę, tad prognozuoju 4-1. Mus tai tenkinta, nes galėsime labiau susistiguoti žaidimą ir leisti kitiems žaidėjams pasireikšti. Be to, ne bus ilgos pertraukos laukiant sekančio varžovo. Celtics nors ir prarado Bradley, bet pajėgūs laimėti bent 2-3 varžybas. Ten sakyčiau iš Rytų konf. bus atkakliausia kova. Raptorsai laimės 4-2.
2016-04-18
-2
tai Cavsu grybukam, isskyrus Lebrona, Detroite irgi neis viskas taip lengvai, kaip savam kieme. sausai sita serija tikrai nesibaigs.
2016-04-18
-1
Patiko Pistons žaidimas-net nesijautė,kad komanda žaidžia PO po 7m.pertraukos.Aišku,kai krito trajakai,dar priešinosi,bet visoje serijoje trajakais vien gyvas nebūsi.Reikės ieškoti ir kitų būdų,kaip dar labiau priešintis Cavsam.