Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Greggo Popovichiaus vadovaujama San Antonijaus „Spurs“ galingai pradėjo NBA atkrintamąsias varžybas. Ji namuose 106:74 (22:13, 26:24, 33:14, 25:23) sutriuškino Memfio „Grizzlies“ komandą.

Vakarų konferencijoje antrą vietą reguliariame sezone iškovojusi „Spurs“ serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Kawhi  Leonard
PTS 20 | REB 2 | ST 4 | BS 3
San Antonijaus komanda po dviejų kėlinių pirmavo 11 taškų skirtumu, o trečiajame ketvirtyje savo pranašumą padidino iki 30 taškų. Milžiniškas skirtumas leido Popovichiui ketvirtajame kėlinyje savo starto penketo žaidėjus laikyti ant suolo.

13 taškų pirmajame ketvirtyje pelnę „Grizzlies“ krepšininkai užfiksavo prasčiausią komandos rezultatą atkrintamųjų varžybų pirmajame kėlinyje.

Tai tapo skaudžiausia Memfio komandos nesėkme atkrintamosiose varžybose. Prieš tai ji didžiausiu 27 taškų skirtumu 2011 metais nusileido Oklahomos „Thunder“ krepšininkams.

Nugalėtojų gretose Timas Duncanas sužaidė 242-ąsias atkrintamųjų varžybų rungtynes ir pagal šį rodiklį NBA lygoje yra trečioje vietoje. Jam trūksta dvejų rungtynių iki buvusio komandos draugo Roberto Horry bei 17 – iki Dereko Fisherio.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 20, LaMarcusas Aldridge‘as 17, Tony Parkeris (6 rez. perd.) ir Patrickas Millsas po 15, Kevinas Martinas 10.

„Grizzlies“: Vince‘as Carteris 16 (2/3 trit.), Lance‘as Stephensonas 14, JaMychalas Greenas ir Tony Allenas po 7.