Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Visus kėlinius laimėjusi Los Andželo „Clippers“ pergalingai pradėjo NBA atkrintamąsias varžybas. Ji namuose 115:95 (26:21, 24:21, 31:24 34:29) patiesė Portlando „Trail Blazers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Jo pradžioje „Blazers“ sumažino deficitą iki 6 taškų (44:50), bet tuomet „Clippers“šovė į priekį. Ji keturių minučių atkarpą laimėjo 15:4 ir įgijo 17 taškų pranašumą (65:48).

Chris  Paul
PTS 28 | REB 6 | AS 11 | ST 2
Ketvirtajame kėlinyje „Clippers“ išlaikė solidų pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Los Andželo komandoje net 6 krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. Rezultatyviausiai rungtyniavo 23 taškus pelnęs ir 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs Chrisas Paulas.

„Clippers“: Chrisas Paulas 28 (11 rez. perd.), Blake‘as Griffinas 19 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), DeAndre Jordanas 18 (12 atk. kam.) J.J. Redickas 17, Jamalas Crawfordas 13, Austinas Riversas 11.

„Blazers“: Damianas Lillardas 21 (8 rez. perd.), Geraldas Hendersonas 16, Al-Farouq Aminu 10 (12 atk. kam.).