Nuotr.: bckibirkstis.lt
Nuotr. bckibirkstis.lt

Puikiai rungtynių pabaigoje sužaidusi Vilniaus „Kibirkšties“ legionierė Shenita Landry tapo komandos heroje Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažajame finale.

Ji likus žaisti dvi sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pelnė du taškus su pražanga bei išplėšė bronzinę pergalę sostinės ekipai išvykoje 57:55 (15:13, 19:11, 7:19, 16:12) prieš praėjusių metų Lietuvos čempionę – „Utenos“ komandą.

Mažojo finalo seriją „Kibirkštis“ laimėjo „sausai“ 3-0. Iki šios bronzinės serijos Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės reguliariajame sezone „Utenos“ klubui buvo pralaimėjusi visus keturis kartus.

„Utenos“ klubas po Kristinos Alminaitės dvitaškio likus rungtyniauti 34 sekundes pirmavo keturiais taškais – 55:51.

Tačiau tada po minutės pertraukėlės Daugilė Šarauskaitė pelnė du taškus su pražanga ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki minimalaus – 54:55, o „Utenos“ komanda tuomet atsakė klaida.

Po Landry trijų taškų „Kibirkštis“ išsiveržė 57:55 ir aikštės šeimininkės dar turėjo pusantros sekundės savo atsakymui. Chaotiška uteniškių ataka pasibaigė netiksliu metimu ir Utenoje triumfavo vilnietės.

„Utena“: Rita Milieškienė 18 (6/15 dvitaškiai), Kristina Alminaitė 8 (8 atk. kam., 6 kld.), Ieva Šimkutė 7.

„Kibirkštis“: Shenita Landry 15 (6/15 dvitaškiai), Laura Juškaitė 11, Daugilė Šarauskaitė 10, Eglė Šniokaitė 9.