Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kyle  Korver
PTS 17 | REB 7 | AS 2 | ST 1 | BS 1
Bene labiausiai intriguojančia pirmojo NBA atkrintamųjų varžybų etapo akistata laikyta serija kol kas klostosi be intrigos.

Atlantos „Hawks“ antrosiose rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 89:72 (24:7, 19:21, 18:18, 28:26) pranoko Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai į Bostoną vyksta namuose iškovoję dvi užtikrintas pergales ir serijoje iki keturių pergalių pirmaudami 2-0.

Puikiai gynyboje žaidę ir net 15 varžovų metimų blokavę „Hawks“ pagerino komandos blokų rekordą atkrintamosiose varžybose. Prie to labiausiai prisidėjo 5 blokus atlikęs Alas Horfordas.

Visas problemas šeimininkai išsprendė jau pirmajame ketvirtyje, kurio pirmąją pusę keturių Kyle‘o Korverio tritaškių dėka jie laimėjo net 24:3.

Antrojoje kėlinio dalyje „Celtics“ sustabdė varžovų puolimą, tačiau patys pridėję tik 4 taškus (7:24) sužaidė nerezultatyviausią pirmąjį kėlinį NBA atkrintamųjų varžybų istorijoje.

Nerezultatyviausią savo kėlinį atkrintamosiose apskritai sužaidusiems svečiams atsigauti po šalto dušo taip ir nebepavyko – „Hawks“ mačo kontrolės nepaleido bei užtikrintai pirmavo iki finalinės sirenos.

„Nežinau, kas čia nutiko. Nesuprantu, tačiau privalome kažką pakeisti“, – po rungtynių sakė Jae Crowderis, pataikęs vos 1 metimą iš 9 bei pelnęs viso labo 2 taškus.

„Hawks“: Alas Horfordas ir Kyle‘as Korveris po 17, Jeffas Teague‘as 13, Thabo Sefolosha 12.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 16, Amiras Johnsonas 14 (8 atk. kam.), Evanas Turneris 12.