Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

LaMarcus  Aldridge
PTS 10 | REB 8 | BS 4
Traumų išretinta Memfio „Grizzlies“ komanda NBA atkrintamųjų varžybų pirmajame etape patyrė antrą triuškinančią nesėkmę.

Dave‘o Joergerio auklėtiniai svečiuose 68:94 (11:22, 24:27, 18:21, 15:24) vėl neturėjo vilčių prieš San Antonijaus „Spurs“.

Bedantį puolimą pademonstravę „Grizzlies“ krepšininkai serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-2. Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos Memfyje.

Viso susitikimo metu pirmavę Greggo Popovichiaus auklėtiniai atitrūko pirmajame kėlinyje, kurį baigė spurtu 8:0 bei įgijo dviženklę persvarą 22:11.

Vėliau „Spurs“ nemažino apsukų ir toliau didino savo pranašumą. Netgi žaisdami be lyderių paskutinėmis mačo minutėmis šeimininkai spurtavo 15:5 ir nutolę 94:66 pavertė „Grizzlies“ viešnagę San Antonijuje dar skaudesne.

68 taškai per rungtynes yra naujas Memfio ekipos antirekordas atkrintamosiose varžybose. Iki šiol nerezultatyviausią mačą „Grizzlies“ buvo sužaidę 2004 metais, į to paties „Spurs“ klubo krepšį įmesdami 70 taškų.

„Spurs“: Patty Millsas 16, Kawhi Leonardas 13, LaMarcusas Aldridge‘as (8 atk. kam.) ir Kevinas Martinas po 10.

„Grizzlies“: Tony Allenas, Zachas Randolphas 11 (12 atk. kam.), Mattas Barnesas 9, Jordanas Farmaras 8.

Basketnews.. kaip tik spurs stengiasi ,,tą agoniją'' kuo greičiau užbaigti.... :D