Pergalingai naują moterų krepšinio asociacijos (WNBA) sezoną pradėjo Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės Indianos "Fever" ekipa, sekmadienio naktį 68:58 (29:30, 39:28) įveikusi Šarlotės "Sting".

Indianos klubo pergalę lėmė geriau sužaista rungtynių pabaiga. Likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes rezultatas buvo lygus (52:52), tačiau likusią rungtynių atkarpą "Fever" laimėjo 16:6 ir šventė pergalę.

J.Štreimikytė aikštėje praleido 24 minutes ir pelnė 10 taškų (4/6 baudų, 3/6 dvitaškių), po krepšiais sugriebė 6 kamuolius, kartą blokavo varžovių metimą ir perėmė vieną kamuolį, tačiau 4 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

Rezultatyviau už lietuvę nugalėtojų komandoje žaidė tik Deanna Jackson – 12 taškų. Svečių gretose pasižymėjo Sheri Sam, įmetusi 13 taškų.

Kitose WNBA rungtynėse žibėjo dar viena "Lietuvos telekomo" žvaigždė – Katie Douglas. Ji pelnė 16 taškų ir padėjo Konektikuto "Sun" iškovoti pirmąją pergalę – 69:67 (40:35, 29:32) įveikta Vašingtono "Mystics".

Antrajame kėlinyje "Mystics" pirmavo 61:56, tačiau svečiuose žaidusios "Sun" krepšininkės spurtavo 11:0 ir įgijo 6 taškų persvarą (67:61). Nors netrukus Vašingtono krepšininkės pataikė tolimą metimą, dvi taiklios K.Douglas baudos, likus žaisti 5 sekundes, užtvirtino pranašumą.

Ant parketo praleidusi 30 minučių, K.Douglas įmetė 16 taškų (7/7 baudų, 3/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Jos komandos draugė "Sun" ir "Lietuvos telekomo" ekipose – Jennifer Derevjanik per 9 minutes nė karto nemetė į krepšį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 1 kamuolį.

2005-05-23 19:39
5 prazangos.. nes ten du kelinius zaidzia
2005-05-23 19:33
Jurga neblogai pasirodė. Beje, gal kas žinote, koks WNBA asmeninių pražangų limitas?
-3
2005-05-23 12:23
O Jurgita neblogai, žaidė normaliai ir pelnė padoriai, šaunuolės
2005-05-23 12:10
Derevjanik gynybinio stiliaus zaideja, is jos tasku niekas ir nesitiki. O Douglas neblogai, atrodo, po sekmingo Eurolygos sezono jos statistika WNBA cempionate turetu pagereti.
2005-05-23 11:05
Saunuoles merginos tikrai neblogai pasirode..na is Janifer pelnytu tasku ten turbut niekas nesitiki...gaila,kad Jurga gavo 4 prazangas..gal butu ilgiau aiksteje praleidusi..