Nuotr.: Fotodiena.lt/P. Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P. Peleckis

Be geriausių žaidėjų rungtyniavusios Kauno „Žalgirio“ (32-3) ir Prienų-Birštono „Vytauto“ (19-16) ekipos intrigos žiūrovams nepadovanojo. Nuo pirmos iki paskutinės minutės pirmavę kauniečiai LKL rungtynėse namie 96:80 (32:14, 27:17, 17:19, 20:30). nugalėjo Virginijaus Šeškaus auklėtinius.

„Žalgiris“ vertėsi be Iano Vougiouko ir Renaldo Seibučio, o „Vytautas“ leido pailsėti Šarūnui Vasiliauskui bei Dainiui Šalengai.

Jerome  Randle
PTS 18 | REB 5 | AS 2
Be pagrindinio įžaidėjo likę prieniškiai jau mačo pradžioje buvo pasiųsti į nokdauną – „Žalgiris“ pelnė pirmus 7 rungtynių taškus, netrukus įgijo dviženklę persvarą (15:4), o pasibaigus pirmam kėliniui pirmavo 32:14.

„Žalgiris“ be didesnio vargo rinko taškus, o ypač lengvai tai darė įžaidėjai. Jerome'as Randle'as dar prieš ilgąją pertrauką pelnė 14 taškų, o Kasparas Vecvagaras – 13. Kauniečiai 17-ąją mačo minutę įgijo didesnį nei 30 taškų pranašumą (53:21) ir mačo baigtis nebekėlė abejonių.

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje 11:0 spurtavę svečiai dar buvo priartėję iki 68:82, tačiau didesnės intrigos sukurti nesugebėjo.

„Žalgiriui“ šis mačas nieko nebereiškė, tuo metu „Vytautas“ dar kovoja dėl trečiosios turnyrinės lentelės vietos. Tiesa, kad ją iškovotų, prieniškiams užtenka šeštadienį Panevėžyje laimėti prieš vietos „Lietkabelį“.

„Žalgiris“: Jerome'as Randle'as 18, Kasparas Vecvagaras 13, Brockas Motumas 11, Edgaras Ulanovas, Siimas Sanderis Vene ir Paulius Jankūnas po 9.

„Vytautas“: Laimonas Kisielius 22, Gytis Sirutavičius 15, Vytautas Šulskis 14, Vaidas Čepukaitis 13.

Šarūnas Jasikevičius („Žalgirio“ vyr. treneris): „Pirma pusė buvo gera, antra prastoka. Bet nėra lengva, kai pirmoje pusėje viską išsprendi. Tik norėjosi, kad jaunesni ir nepatyrę žaidėjai atsakingiau žiūrėtų į antrą rungtynių pusę, kas jiems yra kiekviena galimybė tobulėti ir pasikrauti patirties. Iš kai kurių jaunesnių žaidėjų šiandien to pasigedau. Bet šiaip pergalė yra pergalė ir ji buvo užtikrinta.“

Virginijus Šeškus („Vytauto“ vyr. treneris): „Tai antros rungtynės, kurias labai blogai pradėjome. Utenoje buvo 2:19 ir čia panašiai. Labai blogai pradėjome rungtynes. Aišku paskui ir varžovai atsipalaiduoja, bet aš tikrai patenkintas, kaip žaidėme antroje pusėje. Vyrai nepasidavė ir gynyboje kažkas gavosi. Visgi neturėjome pagrindinio įžaidėjo, ir Dainius Šalenga mums pridėtų. Vasiliauskas sirgo, o Dainiui reikia pasigydyti mažą traumą. Ir šiaip seneliui reikia duoti truputį pailsėti. Jis mums bus reikalingesnis vėliau.“