Nuotr.: Hoptrans-Sirenos
Nuotr. Hoptrans-Sirenos

Fantastišką pasirodymą Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finale surengusi Santa Okockytė pelnė 40 taškų ir padėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenoms“ panaikinti triuškinamą deficitą, tačiau Garliavos ekipai nepavyko šioje serijoje triumfuoti anksčiau laiko.

Lietuvos rinktinės narės vedamos Lino Šalkaus auklėtinės išvykoje po atkaklios kovos 66:71 (18:18, 12:17, 11:21, 25:15) pralaimėjo Marijampolės „Sūduvai“ ir serijoje patyrė pirmąją nesėkmę.

Iveta  Šalkauskė
PTS 27 | REB 12 | AS 2 | ST 1
„Hoptrans-Sirenos“ serijoje iki trijų pergalių vis dar pirmauja 2-1. Ketvirtasis mačas pirmadienį bus žaidžiamas Garliavoje.

Karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekusi Okockytė per 34 minutes pataikė 6 dvitaškius iš1 14, 6 tritaškius iš 8 ir 10 baudų iš 11. Ji taip pat atkovojo 2 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, po 2 sykius suklydo bei prasižengė.

Po ilgosios pertraukos atitrūkusi ir dviženklę persvarą įgyjusi „Sūduva“ ketvirtajame ketvirtyje po Sandros Baliutavičiūtės dvitaškio pirmavo net 17 taškų skirtumu – 58:41.

Tačiau tuomet Okockytė pradėjo dominuoti aikštėje ir surinko 21 tašką, „Hoptrans-Sirenos“ spurtavo net 25:8 ir likus žaisti tris minutes išlygino rezultatą – 66:66.

Vėliau pustrečios minutės abi komandos nesugebėjo pelnyti taškų, o dvitaškį su pražanga pataikiusi Iveta Šalkauskė išvedė aikštės šeimininkes į priekį – 69:66.

Tada Rasa Knyzaitė prametė iš vidutinio nuotolio, Šalkauskė realizavo baudų metimus ir įtvirtino pirmąją marijampoliečių pergalę finalo serijoje – 71:66.

„Sūduva“: Iveta Šalkauskė 27 (12 atk. kam.), Audra Gabalytė 18 (9 atk. kam.), Neringa Skadaitė 10 (9 kld.).

„Hoptrans-Sirenos“: Santa Okockytė 40, Rasa Knyzaitė 9, Ieva Prėskienytė 9.