Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Jonas Valančiūnas dar kartą buvo sunkiai sulaikomas kovojant dėl kamuolių ir jo Toronto „Raptors“ antrą sykį pranoko Indianos „Pacers“. Dwane'o Casey auklėtiniai išvykoje iškovojo pergalę 101:85 (24:17, 29:19, 18:23, 30:26) ir susigrąžino savo aikštės pranašumą.

NBA Rytų ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių „Raptors“ pirmauja 2-1.

Kyle  Lowry
PTS 21 | REB 4 | AS 8 | ST 1
Valančiūnas per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/8 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 14 kamuolių, blokavo 1 metimą, 2 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Lietuvio žaidimo laiką ribojo pražangos, tačiau kai žaidė, jis vėl dominavo baudos aikštelėje, trečią kartą serijoje atkovodamas dviženklį kamuolių skaičių.

„Raptors“ pirmavo nuo pat rungtynių pradžios, o kai antrajame kėlinyje spurtavo 18:7, svečiai nutolo 42:24 ir „Pacers“ vėliau nė karto nebuvo priartėjusi arčiau nei per 12 taškų.

Toronto klubas pagaliau sulaukė didesnio indėlio iš DeMaro DeRozano. Nors šis vėl nespindėjo taiklumu (7/19 metimai), tačiau pelnė 21 tašką, kai per pirmas dvejas rungtynes kartu sudėjus surinko 24.

Tai buvo vos penkta „Raptors“ pergalė išvykoje per 24 atkrintamųjų rungtynes klubo istorijoje.

Mačą Indianpolyje stebėjo NBA komisaras Adamas Silveris.

„Pacers“: Paulas George'as 25 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 17, George'as Hillas 13.

„Raptors“: Kyle'as Lowry (8/21 metimai) ir DeMaras DeRozanas (7/19 metimai) po 21, DeMarre'as Carrollas 17, Cory Josephas 10.

Atrinkti (0) Visi (7)
Darko
9pts, nes buvo kas ir be jo mėto rungtynėse, plius, labai mažai gavo kamuolių laisvas iš komandos draugų, lyg specialus ignoras. Keista. o gynyboje vėl atidirbo. Pirmos dvi pražangos tai lempų lempos :) žiauriai keistas pražangas švilpia, tai kiek ir nugesino, kai pirmam kėlinuke sėdo ant suolo vos po keturių minučių, tai ir dingo entuziazmas.