Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

NBA ketvirtfinalio serijoje 0-2 atsiliekanti Šarlotės „Hornets“ ekipa sulaukė liūdnų žinių. Antrose serijos su Majamio „Heat“ komanda rungtynėse traumą patyręs Nicolasas Batumas praleis trečias ketvirtfinalio rungtynes.

Pranešama, kad vis dar yra vilties, jog Batumas rungtyniaus ketvirtose serijos rungtynėse. Tai paaiškės tik prieš pat rungtynes.

Prancūzijos rinktinės puolėjas ketvirtajame kėlinyje susižeidė čiurną ir nušuoliavęs į rūbinę aikštelėje daugiau nebepasirodė.

Šį sezoną Batumas ant parketo vidutiniškai praleidžia po 35 minutes, per kurias renka po 14,9 taško bei atlieka po 5,8 rezultatyvaus perdavimo.