Vitorijos „Tau Ceramica“ Ispanijos pirmenybių pusfinalyje susigrąžino namų aikštės pranašumą. Baskų ekipa išvykoje 77:71 (17:11, 16:23, 28:23, 16:14) palaužė Barselonos „Winterthur“ krepšininkus. Serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 2-2.

Pirmasis ketvirtis sėkmingesnis buvo Vitorijos klubui, kuris įgijo 6 taškų persvarą (11:17). Įpusėjus antram kėliniui, „Winterthur“ krepšininkai surengė keletą sėkmingų atakų iš eilės, rezultatą išlygino (20:20), o vėliau ir persvėrė bei ilsėtis ėjo turėdami minimalią persvarą (34:33).

Po didžiosios pertraukos „Tau Ceramica“, daugiausia Igorio Rakočevičiaus bei Fredericko House‘o pastangomis, įgijo 5 taškų persvarą (38:43). „Winterthur“ vėl persvėrė rezultatą 38 rungtynių minutę (69:68), tačiau į tai „Tau Ceramica atsakė 7 taškais iš eilės ir rungtynių nugalėtojas nebekėlė abejonės.

Lemiamas penktasis mačas vyks Vitorijoje.

„Winterthur“: Jaka Lakovičius 25, Juanas Carlosas Navarro (2/11 trit.) 12, Gianluca Basile 8, Denisas Marconato 8 (10 atk. kam.).

„Tau Ceramica“: Luisas Scola 17 (8 atk. kam.), Igoris Rakočevičius 15 (5 rez. perd.), Lou Roe 11 (10 atk. kam.), Pablo Prigioni 9, Tiago Splitteris 9, Frederickas House‘as 7.

to vanexell: jo lygi 2:2. ab komos tures savo aikstes pranasuma bent viena islos.
2007-06-11
garantuoju kad bent viena prasimus. manau RELAS. su TAU daug sunkiau barsa labai stipri
2007-06-11
geriau jau real laimetu, ramiau butu..nors jei pralos abi komandos, tai bus nesamone totali..
2007-06-10
-1
na jau nedaug liko, bet visgi liko ir iki eurolygos rytui dar teks sulaukt bent vienos is real ar ceramicos pergaliu. Aisku pliusas kad jos zaidzia namie bet gali visko. Tai paskutines rungtynes per kurias viskas spresis. Tikekimes nebus abejose rungtynese toki opat scenarijaus koks buvo antrose seriju rungtynese
2007-06-10
+1
YES.....eurolyga arteja.
2007-06-10
50 ant 50 kad rytas zais eurolygoj...nes abiejuose pusvinaliuose bet kuri komanda gali laimet...
2007-06-10
-6
Manau jau 80 procentų Lietuvos Rytas eurolygoje
2007-06-10
Na va atgyjo ryto sansai zaisti eurolygoje,blogai kaip nuo kitu priklauso kur tu zaisi
2007-06-10
+1
Jei laikysim,kad visiems varzhovams ishlosht tikimybe yra 50 procentu,tai gaunasi,kad TAU ,arba Real patekimui i finala ,yra 75 procentai -kad Realas su Ceramica tures namu aikshtes pranashuma -irgi pliusas...