Pirmą pergalę Graikijos pirmenybių finale iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ ekipa. Ji namie 76:72 (20:20, 17:22, 18:17, 21:13) parklupdė Eurolygos čempionus Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus. Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1.

Tris ketvirčius „Panathinaikos“ beveik visą laiką pirmavo bei iniciatyvą turėjo savo rankose, tačiau viskas pasikeitė per lemiamą ketvirtį. Ketvirtojo kėlinio pradžioje po taiklaus Arvydo Macijausko metimo „Olympiakos“ išsiveržė į priekį (62:61).

Pirėjo ekipa pradėjo diktuoti savo sąlygas varžovams. Nors Eurolygos čempionams kelis sykius pavyko sušvelninti savo deficitą, „Olympiakos“ pergalės iš savo rankų neišleido.

Arvydas Macijauskas buvo rezultatyviausias „Olympiakos“ gretose. Gynėjas per 24 minutes pelnė 21 tašką (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 14/15 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

Ramūnas Šiškauskas „Panathinaikos“ ekipai per 34 minutes surinko 11 taškų (0/3 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Robertas Javtokas aikštėje nepasirodė.

„Olympiakos“: Arvydas Macijauskas 21, Alexas Ackeris 19, Panagiotis Vasilopoulos 16 (7 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Milošas Vujaničius 16, Ramūnas Šiškauskas 11, Mike‘as Basite‘as 10 (10 atk. kam.).

Trečiasis mačas vyks trečiadienį „Panathinaikos“ arenoje.

Atrinkti (0) Visi (20)
Įdomiausia, tai, kad daugelis iš čia rašančių, vos tik Macui nesiseka - kabina ant jo "visus šunis", negailėdami pačių stipriausių išsireiškimų...Ir, staiga, Arvydui sužaidus, visi viską pamiršta ir puola girti...Tikri lietuviai...Prisiminkit kiek pamazgų anr jo supylėt po pasaulio čemp... Kiek buvo tikinčių, kad jis sėkmingai išsigydis ir linkinčių jam sėkmės...Tik ir girdėjos "Macas jau ne tas...", " Macui ne vieta rinktinėj " ir tt....Vienos rungtynės dar nieko nereiškia, bet tie kas seka jo karjerą turėtų žinot kokio neeilinio kovotojo charakterio šis vaikinas.Kas nors kiek domisi ir supranta. O "karavanas" eis kiek šunys belotų;)
2007-06-11
+2
Geros Macijausko rungtynes bet dar geresnes turetu būti ateityje jau kitame sezone Malonu kad Macas atsigauna
2007-06-11
+6
26
Isprovokavo 8 baudas, tai Sani ir diamantidis po 4 susirinko. Be to taip agresyviai zaidziant kitiem daugiau vietos atsiranda. Taip ir toliau lauksim rinktinej!!!
2007-06-11
+6
as plia nx nesuprantu, xulish tas Pini Garsokas jam tik 24 min dave zaist???