Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Vitorijos „Laboral Kutxa“ gynėjas Darius Adamsas užfiksavo įspūdingą pasirodymą – jis Ispanijos krepšinio lygos rungtynėse vien per pirmuosius du kėlinius sugebėjo pelnyti 30 taškų.

Krepšininkas per 17 minučių pataikė 7 dvitaškius iš 8, 4 tritaškius iš 6 ir 4 baudas iš 5. Amerikietis surinko daugiau nei pusę savo komandos taškų (30 iš 59).

Antroje mačo dalyje gynėjas dar pridėjo 11 taškų. Po ilgosios pertraukos visi penki krepšininko tritaškiai skriejo pro šalį, tačiu gynėjas pataikė 5 dvitaškius ir baudą.

Adamso vedama „Laboral Kutxa“ (20-8) iškovojo pergalę Ispanijos pirmenybėse. Ji 108:97 (30:20, 29:33, 30:22, 19:22) įveikė Fuenlabrados „Montavit“ (15-14).

Pralaimėjusių gretose ne ką prasčiau žaidė buvęs žalgirietis Marko Popovičius. Jis pataikė 3 dvitaškius, 6 tritaškius ir 12 baudų metimų bei surinko 36 taškus.

Vitorijos klubo gretose Mike‘as Jamesas prie pergalės pridėjo 16 taškų, Davis Bertanis pridėjo 14, o Ioannis Bourousis – 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.