Nuotr.: Fotodiena.lt/P. Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P. Peleckis

Jonas Mačiulis buvo vienas iš penkių „Real“ (24-5) žaidėjų, surinkusių dviženklį taškų skaičių, o Madrido klubas Ispanijos čempionate pasiekė penktąją pergalę iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje dominavę Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 91:86 (17:26, 26:26, 20:19, 28:15) palaužė „Barcelona“ (25-3) ekipos žaidėjus ir revanšavosi jiems už nesėkmę pirmajame varžybų rate.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Barcelona“ turėjo dviženklę persvarą – 71:60, tačiau ketvirtajame kėlinyje įsibėgėjusi „Real“ startavo spurtu 24:6, persvėrė rezultatą savo naudai bei susikrovė 10 taškų pranašumą – 87:77.

„Real“ tai buvo dvyliktoji pergalė per paskutiniąsias trylika rungtynių.

„Barcelona“: Ante Tomičius 19 (12 atk. kam., 31 naud. bal.), Justinas Doellmanas 16, Alexas Abrinesas 13 (3/10 trit.), Bradas Olesonas 11.

„Real“: Trey Thompkinsas 25, Sergio Rodriguezas 15, Jonas Mačiulis 12, Jaycee Carrollas 12, Rudy Fernandezas 11.