Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Damian  Lillard
PTS 28 | REB 5 | AS 7 | ST 1
Ambicingų tikslų neslėpusios,  tačiau dėl traumų lyderius Chrisą Paulą ir Blake'ą Griffiną praradusios Los Andželo „Clippers“ komandos sezonas baigėsi pirmajame NBA atkrintamųjų varžybų etape.

Dviemis pergalėmis atkrintamąsias varžybas pradėję Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 103:106 (24:24, 24:26, 34:30, 21:26) nusileido Portlando „Trail Blazers“ ir seriją iki keturių pergalių pralaimėjo 2-4.

Keturis kartus iš eilės laimėjusi „Trail Blazers“ ekipa Vakarų konferencijos pusfinalyje surems ginklus su čempionų titulą ginančia „Golden State Warriors“.

Tris kėlinius komandos žaidė taškas į tašką, o įpusėjant lemiamam ketvirčiui „Clippers“ deficitas buvo minimalus (87:88), tačiau Damiano Lillardo ir C.J. McCollumo vedami šeimininkai sugebėjo atitrūkti 98:91.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms svečiai priartėjo 95:98, tačiau netrukus labai svarbų tritaškį smeigė McCollumas (101:95), o laiko išsigelbėti „Clippers“ nebeliko. Terry Stottso auklėtiniai pergalę užsitikrino taikliais baudų metimais.

Pirmojo ketvirčio viduryje su Al-Farouqo Aminu alkūne susidūręs Los Andželo ekipos gynėjas Austinas Riversas stipriai susižeidė veidą ir pasruvo krauju. Krepšininko žaizdai prireikė net 11 siūlių, tačiau jis dar antrajame kėlinyje grįžo ant parketo ir mačą baigė pelnydamas 21 tašką.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 28, C.J. McCollumas 20, Maurice‘as Harklessas 14, Alanas Crabbe‘as 13.

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 32, Austinas Riversas 21, DeAndre Jordanas (20 atk. kam.) ir J.J Redickas po 15.

Atrinkti (0) Visi (6)
Traumos kaltos,kad LAC nepateko toliau.Bet tikrai nereikia nuvertinti ir PTB žaidimo,kurie visą sezoną nuosekliai judėjo link konf.pusfinalio.

--
2016-04-30
+1
jo
4 startiniai isejo aldrige lopez batum mathews ir dar atsarginis neblogas affalo