Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Ketverius metus iš eilės Kazachstano pirmenybėse triumfavusi Ramūno Butauto vadovaujama „Astana“ nesugebėjo apginti titulo.

Lietuvio treniruojama ekipa trečiose finalo serijos rungtynėse 73:82 (25:20, 16:20, 9:22, 23:20) nusileido Atyrau „Barsy“ klubui.

„Astana“ seriją iki trijų pergalių pralaimėjo „sausu“ rezultatu 0-3.

Prieš tai Astanos klubas Kazachstano pirmenybes laimėjo keturis kartus iš eilės, nuo 2011-2012 metų sezono. Būtent „Barsy“ komanda prieš tai buvo laimėjusi šalies pirmenybes.

Butauto komanda šį sezoną taip pat dalyvavo Vieningoje lygoje. 16 komandų turnyre ji iškovojo 7 pergales ir patyrė 23 nesėkmes bei užėmė 15-ąją vietą.