Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Puikiai paskutinį rungtynių ketvirtį sužaidusi „Golden State Warriors“ komanda panaikino turėtą dviženklį deficitą ir pasiekė antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje.

Steve'o Kerro treniruojami NBA čempionai antrose rungtynėse savo aikštėje 110:99 (21:34, 30:25, 25:28, 34:12) įveikė Portlando „Trail Blazers“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių dabar pirmauja 2-0.

Sėkmingai rungtynes pradėjęs C.J. McCollumas per pirmąsias šešias minutes surinko 9 taškus ir atkarpą 19:5 laimėjusi „Trail Blazers“ aikštės šeimininkus pasiuntė į nokdauną.

Andre  Iguodala
PTS 15 | REB 5 | AS 4 | ST 2
Po jo „Warriors“ pradėjo atsigavinėti, kuomet antrajame ketvirtyje „Trail Blazers“ pranašumas pasiekė rekordines aukštumas – 17 taškų (45:28).

Tada Oklando komandos žaidėjai spurtavo net 18:4 ir kėlinio pabaigoje priartėjo per tris taškus – 46:49.

Visgi tuomet atsilaikę „Trail Blazers“ krepšininkai atsakė aštuoniais taškais paeiliui ir susigrąžinę dviženklę persvarą ją išlaikė iki pat ketvirtojo ketvirčio pradžios.

Per pirmąsias penkias kėlinio minutes svečiai pelnė tik keturis taškus bei vis labiau pradėjo strigti puolime, kai tuo metu „Warriors“ tokių problemų neturėjo.

Festusas Ezeli surinko aštuonis taškus paeiliui ir inicijavo šeimininkų spurtą 15:4, po kurio rezultatas tapo lygus – 91:91.

Maurice'ui Harklessui pataikius dvitaškį, „Trail Blazers“ ketvirčio viduryje dar minimaliai pirmavo – 95:94, tačiau „Warriors“ laimėjo dar vieną atkarpą 12:2 ir įgijo pergalingą pranašumą – 106:97.

„Warriors“ šiose rungtynėse vis dar vertėsi be traumą besigydančio lyderio Stepheno Curry.

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (5/14 trit.), Draymondas Greenas 17 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Andre Iguodala 15, Shaunas Livingstonas 14, Harrisonas Barnesas 13.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25 (8/20 metimai), C.J. McCollumas 22, Al-Farouqas Aminu 14, Geraldas Hendersonas 12, Maurice'as Harklessas 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
m1
Istikro labai priklauso kokios formos Curry gris. Kai po ciurnos zaide Hiustone i prieky komandos tikrai netempe... Pasodino treciam ir Thmopsonas su Greenu prisaude 40 iki tol kova apylige buvo, taigi jei Curry nesveikas ant parketo gali ir zalos pridaryti
2016-05-04
-1
turejo gera proga Blazers inest intrigos serijoje, bet isskydo paskutiniam keliny. jei kitose jau gris Curry, tai serija ilgai neuzsites.