Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Apmaudžią nesėkmę Italijos pirmenybėse patyrė Beno Veikalo atstovaujama Avelino „Sidigas“ ekipa, kuri svečiuose per pratęsimą 77:86 (17:12, 17:13, 17:15, 22:23, 4:13) pripažino Venecijos „Umana“ pranašumą.

Veikalas per 10 aikštelėje praleistų minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.) bei atkovojo 2 kamuolius.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Jamesas Nunnally, kurio sąskaitoje buvo 20 taškų. Nugalėtojams Mike'as Greenas pelnė 22 taškus.

Rungtynės Italijos čempionate nesėkmingai susiklostė ir Ovidijaus Varanausko atstovaujamai Verezės „Openjobmetis“ komandai, kuri svečiuose 79:89 (23:21, 16:18, 14:29, 26:21) nusileido Kantu „Pallacanestro“ komandai.

Varanauskas ant parketo pasirodė vos trims minutėms. Per šį laiką gynėjas iš Lietuvos pasižymėjo pramesdamas du dvitaškius.

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Kirilas Fesenko ir Walteris Hodge'as – po 16.

Verezės komandoje rezultatyvumu ryškiausiai išsiskyrė Brandonas Daviesas, kuris pelnė 16 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.