Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Mindaugas Kuzminskas Ispanijos pirmenybių mače su Madrido „Real“ (26-5) per pirmąsias 7 minutes smeigė 4 tritaškius, tačiau tokio jo benefiso Malagos „Unicajos“ (17-14) pergalei nepakako.

Andalūzijos klubas namų arenoje 62:88 (18:19, 16:24, 21:17, 7:28) nusileido Jono Mačiulio atstovaujamam „Real“ klubui.

Tolimais metimais tituluotuosius varžovus į neviltį varęs Kuzminskas vienas pats tritaškiais pelnė pirmuosius 12 „Unicajos“ taškų (12:10).

Visgi šeimininkų pasaka netrukus baigėsi ir svečiai po dviejų kėlinių jau turėjo devynių taškų pranašumą (43:34). Nepaisant to, kad „Unicaja“ trečiajame kėlinyje kiek aptirpdė savo atsilikimą, tačiau katastrofiškai sužaistas ketvirtasis kėlinys galutinai palaidojo visas šeimininkų viltis.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose rungtyniavęs Kuzminskas per aikštelėje praleistas 29 minutes pelnė 18 taškų (1/3 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, tiek pat kartų pats pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Kuzminskas buvo netoli savo asmeninio šio sezono pataikytų tritaškių rekordo. Balandžio pradžioje lietuvis į Madrido „Estudiantes“ krepšį pataikė 5 tritaškius iš tiek pat galimų.

Kiek kukliau rungtynės susiklostė Mačiuliui, kuris per 25 minutes pataikė 1 tolimą metimą iš 5. Tačiau puolėjas iš Lietuvos pasižymėjo atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas 18, Nemanja Nedovičius 15, Alberto Diazas ir Jackas Cooley po 6.

„Real“: Jaycee Carrollas 20, Rudy Fernandezas 15, Sergio Rodriguezas ir Sergio Llullas po 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
nuosprendis
Jiems abiems reikia geru pyzdy duoti,gal tada prades normaliai zaisti.

--
2016-05-08
ziurejau
Nieko ispudingo is maciulio blankokai tritaskius mete prosali iskirus 1 pataikyta nezinau tai kita sezona reale likes bus toks pats vaidmuo nieko nenustebins

--
2016-05-08
MAD
jai kas matė G tai man pasakykit ar Mačiulis padoriai gynyboj arė ar ne? nes jai nepasigynė tai nesuprantu tada kokia nauda iš jo. ir kaip 4 kėlinį artodė abu?