Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kevinas Durantas pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose varžybose, o jo ekipa iškovojo itin svarbią pergalę.

Puolėjo vedama Oklahomos „Thunder“ namuose 111:97 (17:27, 28:26, 32:28, 34:16) pranoko San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

Oklahomos ekipa išlygino Vakarų konferencijos pusfinalio serijos iki keturių pergalių rezutatą 2-2. Penktasis serijos mačas bus žaidžiamas San Antonijuje.

Durantas pelnė 41 tašką, iš kurių net 29 buvo surinkti po ilgosios pertraukos. 18 taškų „Thunder“ lyderis pelnė lemiamame ketvirtajame kėlinyje.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje „Spurs“ dar pirmavo 87:85, tačiau Duranto vedami šeimininkai laimėjo 5 minučių atkarpą 13:4 bei išsiveržė į priekį 98:91.

Svečiai buvo priartėję 97:101, tačiau „Thunder“ per likusias 3 minutes neleido varžovams įmesti nė taško, o patys surinkdami net 10 šventė užtikrintą pergalę 111:97.

„Thunder“: Kevinas Durantas 41, Dionas Waitersas 17, Stevenas Adamsas 16 (11 atk. kam.).

„Spurs“: Tony Parkeris 22, Kawhi Leonardas 21, LaMarcusas Aldridge‘as 20.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (5)
nu kad susigrazinus aikste komandos nepersistengtu sekanciose tikrai buna, pvz Raptors vs Pacers serija, bet Spurs sikart tikrai taip negalvojo. stengesi is paskutiniuju ir didziaja dali varzybu pirmavo, tiesiog Durantui pakrito sunkus metimai lemiamu momentu tai ir istempe. realiausias variantas, kad Spurs ims kitas 2, bet gali but, kad ir iki 7 nueis.
2016-05-09
djgaffer to Bybon
Kad tu debilas ir Broniaus šiknalaižys,jau visiem aišku.Tavo krepšinio suvokimas verta nulio,o nuomonė šūdinesnė už šūdą.Patylėk geriau,nes išvis nieko nerauki šiknalaižį.

--
2016-05-09
+2
djgafferKažkaip atrodo,kad Spurs nepersistengė.Susigrąžino aikštės pranašumą,tai gal nusprendė paaukoti šitas rungtynes,vardan šviežesnių žaidėjų mače San Antonijuje.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Tu tokias nesamones rasai, kad galvoji po to, tu durnas ar tiesiog girtas :DDDD

Joooo, Spurs nepersistenge ir taupesi, nes pagal tave Spurs nori 7 rungtyniu serijos ir viska statyti ant kortos kaip pasiseks paskutinese rungtynese :)))
2016-05-09
-4
Kažkaip atrodo,kad Spurs nepersistengė.Susigrąžino aikštės pranašumą,tai gal nusprendė paaukoti šitas rungtynes,vardan šviežesnių žaidėjų mače San Antonijuje.