Lukas Lekavičius netrukus pelnys taškus Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Renaldas Seibutis ieško atakos tęsinio Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Chavaughnas Lewisas pirmojoje mačo dalyje buvo sunkiai sulaikomas Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Edgaras Želionis buvo vienas geriausių Utenos komandos žaidėjų Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Šarūno Jasikevičiaus emocijos Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis

Paulius Jankūnas per pirmuosius du kėlinius pelnė 14 taškų, po ilgosios pertraukos iš jo estafetę perėmė 12 taškų įmetęs Lukas Lekavičius, o šių žaidėjų vedama Kauno „Žalgirio“ komanda pergalingai pradėjo „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pusfinalio seriją.

Šarūno Jasikevičiaus kariauna pirmajame mače savo žiūrovų akivaizdoje kontroliavo visas rungtynes ir 91:76 (27:20, 23:21, 20:18, 21:17) susitvarkė su Utenos „Juventus“ klubu.

Paulius  Jankūnas
PTS 18 | REB 10 | AS 4 | ST 2 | BS 1
Kauniečiai serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Kitos rungtynės vyks Utenoje.

Antrajame ketvirtyje kauniečiai po atkarpos 8:2 buvo įgiję 14 taškų pranašumą (44:30), tačiau kėlinio pabaigoje „Juventus“ sumažino deficitą (41:50).

Tiek pirmojo, tiek ir antrojo kėlinio paskutinėse atakose „Žalgiriui“ taškus pelnė Edgaras Ulanovas. Pirmajame aidint sirenai jis pataikė dvitaškį, o prieš pat ilgąją pertrauką galingai įkrovė iš viršaus.

Pirmoje mačo dalyje išryškėjo „Žalgirio“ pranašumas ant suoliuko. Kauniečių atsarginiai žaidėjai pelnė 23 taškus, o mačą ant suolo pradėję uteniškiai surinko vos 3 taškus.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ priartėjo iki 5 taškų (47:52), bet tuomet „Žalgiris“ spurtavo 13:4 ir pabėgo į priekį 14 taškų skirtumu (65:51).

Per likusį laiką uteniškiams priartėti nebepavyko, o žalgiriečiai likus 3 minutėms įgijo rekordinę 19 taškų persvarą (87:68).

Iš viso rungtynėse „Žalgirio“ atsarginiai pelnė pusę komandos taškų (46), o „Juventus“ komandos atstovai, pakilę nuo suolo, pridėjo 11 taškų.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas (6/8 dvit., 10 atk. kam.) ir Lukas Lekavičius (2/3 trit., 5 rez. perd.) po 18, Renaldas Seibutis (5/6 dvit.) ir Ianas Vougioukas po 12.

„Juventus“: Chavaughnas Lewisas 17 (5 rez. perd., 7 išpr. praž.), Edgaras Želionis (5/8 dvit.) ir Saulius Kulvietis (3/6 trit.) po 15, Arminas Urbutis, Martynas Linkevičius (8 atk. kam.) ir Egidijus Dimša po 9.

Spaudos konferencija:

Motumo dėjimas:

Atrinkti (0) Visi (14)
zalgiris
Svarbu neatsipalaidom labai gerai pradejom runktynes pabaigoi irodem pranasuma gynemes neblogai