Sienos „Montepaschi“ krepšininkai – per žingsnį nuo Italijos pirmenybių viršūnės. Rimanto Kaukėno ekipa išvykoje 86:65 (18-11, 16:25, 28:15, 24:14) sutriuškino Bolonijos „VidiVici“ klubą bei serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

„Montepaschi“ nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį. 12-ąją rungtynių minutę po Kaukėno sėkmingos atakos ekipas jau skyrė 12 taškų, tačiau įpusėjus antrajam ketvirčiui Bolonijos klubas ėmė sparčiai vytis varžovus, o pabaigoje sugebėjo ir persverti rezultatą savo naudai (36:34).

Antrąją rungtynių pusę vėl sėkmingiau pradėjo Sienos krepšininkai, kurie pelnė 6 taškus be atsako bei susigrąžino turėtą persvarą. Trečio kėlinio pabaigą itin sėkmingai sužaidė Kaukėnas. Lietuvio dėka „Montepaschi“ vėl įgijo dviženklį pranašumą (47:57). Nuo tos akimirkos Sienos krepšininkai iniciatyvos iš savo rankų daugiau nebeišleido. Ketvirtajame kėlinyje „Montepaschi“ pranašumas tik augo, o rungtynių pabaigoje pasiekė ir 21 taško ribą.

Kaukėnas per šias rungtynes buvo neabejotinas ekipos lyderis. Gynėjas per 26 minutes pelnė 25 taškus (10/11 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 kartus suklydo bei 3 sykius prasižengė.

„VidiVici“: Guilherme Giovannoni 15, Fabio Di Bella 13, Dušanas Vukčevičius 10.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 25, Josephas Forte’as 16, Benjaminas Eze 13, Romainas Sato 13 (10 atk. kam.), Lonny Baxteris 10, Terrelas McIntyre’as 7 (9 rez. perd.).

Trečiasis mačas vyks sekmadienį Sienoje.

Atrinkti (0) Visi (10)
uzsireginkit ir susikurkit zaideja o tada reikia patekti i kokia nors
lyga ir komanada
2007-06-17
+1
ispudingeusias kaukeno zhaidimas per visa karjera sejs metais ;)