Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Įspūdingo Donato Tarolio pasirodymo nepakako, kad jo atstovaujama Traiskircheno „Arkadia Lions“ Austrijos čempionato pusfinalyje iškovotų pergalę. Lietuvio komanda svečiuose 80:87 (19:23, 24:23, 17:12, 20:29) pralaimėjo Velso WBC krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2.

Tarolis per 21 minutę pelnė 24 taškus (10/14 dvit., 1/2 trit., 1/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Nesėkmę patyrė ir Obervarto „Redwell Gunners“ su Adomu Drungilu. Ji namuose 67:75 (19:13, 15:20, 19:21, 14:21) pralaimėjo Vienos „Hallmann“ krepšininkams ir serijos rezultatas tapo 1-1.

Drungilas per 29 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 1/4 trit., 6/8 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, 1 kartą suklydo, 5 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.