Anthony Randolphas siekia kamuolio Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Anthony Randolphas prieš savo tiesioginį varžovą Nuotr.: AFP – Scanpix
Anthony Randolphas atlieka metimą Nuotr.: AFP – Scanpix
Malcolmo Delaney prasiveržimas Nuotr.: AFP – Scanpix
Malcolmas Delaney pirmoje mačo dalyje pelnė 9 taškus Nuotr.: AFP – Scanpix

Nesustabdomai žaidęs naudingiausias Eurolygos sezono krepšininkas Nando De Colo surinko trečdalį ekipos taškų bei atvedė Maskvos CSKA klubą į pergalę pusfinalyje.

Prancūzas pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą Eurolygoje, o Dimitrio Itoudžio vadovaujama komanda penktadienį Berlyne 88:81 (23:12, 24:25, 21:22, 20:22) nugalėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkus ir po trejų metų pertraukos kausis finale.

Jame rusai susitiks su Stambulo „Fenerbahce“ ir Vitorijos „Laboral Kutxa“ poros laimėtojais.

Paskutinį kartą CSKA dėl čempionų titulo kovojo 2012 metais, kada Rusijos ekipai vadovavo lietuvis Jonas Kazlauskas. Tuomet Maskvos komanda pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ ir liko antra.

2013 ir 2015 metais Eurolygos finaliniuose turnyruose CSKA užėmė trečiąsias vietas, o 2014 metais – ketvirtąją.

Eurolygos trofėjų į viršų Maskvos ekipa paskutinįsyk kėlė 2008 metais Madride vykusiose finalo ketverto varžybose.

CSKA iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo pat susitikimo pradžios, kada startavo devyniais taškais paeiliui ir pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą – 23:12.

Antrajame ketvirtyje toliau sėkmingai žaidę maskviečiai buvo nutolę per 16 taškų – 47:31, tačiau „Lokomotiv“ tai nepalaužė. Krasnodaro komanda trečiajame ketvirtyje surinko aštuonis taškus iš eilės ir vienu metu priartėjo per šešis taškus – 54:60.

Visgi laiku susigriebusi De Colo vedama Maskvos ekipa iniciatyvos iš savo rankų neišleido bei dar sykį spurtavusi ketvirtajame kėlinyje susigrąžino rekordinį – 16 taškų pranašumą (78:62).

„Raudoniesiems“ į atlapus kabintis bandžiusi „Lokomotiv“ atsakė spurtu 14:4 ir po Malcolmo Delaney taiklių baudų metimų sumažino deficitą iki penkių taškų – 79:84, tačiau kitoje atakoje pražanga sustabdytas Milošas Teodosičius realizavo baudų metimus ir įtvirtino CSKA pergalę.

Dominavęs De Colo per 33 minutes pelnė 30 taškų (9/14 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo bei surinko 30 naudingumo balų.

30 taškų Prancūzijos rinktinės narys šiemet taip pat buvo įmetęs į „Barcelonos“ krepšį.

CSKA: Nando De Colo 30, Vitalijus Fridzonas 13, Andrejus Voroncevičius 9, Viktoras Chriapa 9.

„Lokomotiv“: Malcolmas Delaney 26 (5/16 metimai), Dontaye Draperis 17, Anthony Randolphas 13 (11 atk. kam.), Ryanas Broekhoffas 10.

Atrinkti (0) Visi (11)
ižvalgus internautas
Musu Mantukas neblogesnis už De Colo ir pasiausti eikšteleje irgi moka.

--
2016-05-13
+2
armieciai per daug tegul nesidziaugia vistiek prapis nuo Obradoviciaus kariaunos sekmadieni
2016-05-13
-5
gaila,butu kaip ir komentatoriai pasake geriau suaktyvine gynyba,pradeje nuo 4 kelinio spausti po visa aiskte net neabejoju butu Loko laimeje