Nuotr.: BasketNews.lt/M.Gailiūnas
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas

Ketvirtajame kėlinyje dviženklį deficitą panaikinę Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai nesugebėjo sėkmingai užbaigti rungtynių bei patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygos jaunių turnyre.

Arvydo Gronskio auklėtiniai penktadienį antrose rungtynėse Berlyne 68:70 (7:13, 12:18, 21:20, 28:19) pralaimėjo čempionų titulą ginantiems Madrido „Real“ dubleriams, kurie dabar B grupėje įsitvirtino pirmoje vietoje.

Šeštadienį vilniečiai susikaus su grupės autsaideriais – Berlyno ALBA žaidėjais. Norint patekti į finalą, „Lietuvos rytui“ reikalinga ne tik pergalė, tačiau ir „Real“ pralaimėjimas Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai, turinčiai vieną pergalę ir vieną nesėkmę.

Susiklosčius tokiai situacijai, pirmąją vietą B grupėje ir kelialapį į finalą pelnys komanda, turinti geriausią tarpusavio taškų balansą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, „Lietuvos rytas“ turėjo 11 taškų deficitą – 40:51, tačiau sėkmingai sužaista ketvirčio pradžia vilniečiams iš pradžių leido priartėti prie varžovų per du taškus, o vėliau ir trumpam išsiveržti į priekį – 63:60.

Likus žaisti mažiau nei minutei, sostinės klubas minimaliai pirmavo – 66:65. Kitoje aikštės pusėje varžovai pelnė du taškus su pražanga, Pilauskas prametė iš vidutinio nuotolio ir „Real“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 69:66.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Lietuvos rytas“ turėjo šansą išplėšti pergalę, bet paskutinis Pilausko metimas iš toli tikslo nepasiekė ir Berlyne triumfavo „Real“ jaunimas – 70:68.

„Lietuvos rytas“: Aistis Pilauskas 19, Karolis Giedraitis 13, Vitalijus Kozys 11, Grantas Vasiliauskas 8 (3/9 metimai).

„Real“: Dino Radončičius 24 (8 atk. kam.), Ignacio Ballespinas 16, Khadimas Sow 8.

Atrinkti (0) Visi (2)
Skaiciuojan Real, Lryto ir Crvena Zvezda tarpusavio tasku santyki, geriausia turi Lrytas - +5, Crvena zvezda +3, Real -8. Lrytas pateko į finalą.