Madrido „Real“ ekipa pergale pradėjo Ispanijos ACB pirmenybių finalus. ULEB taurės nugalėtojai namie 69:62 (18:21, 20:12, 8:13, 23:16) parklupdė Barselonos „Winterthur“ krepšininkus bei serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 1-0.

Barselonos klubas pirmąjį rugntynių ketvirtį rungtyniavo kiek tiksliau ir kėliniui baigiantis įgijo 7 taškų pranašumą (14:21). „Real“ prasidėjus antrajam ketvirčiui rezultatą išlygino (21:21) bei perėmę iniciatyvą kėlinį baigė turėdami 5 taškų pranašumą (38:33).

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui Juanas Carslosas Navarro po taiklaus tritaškio išvedė „Winterthur“ į priekį (40:43), tačiau „Real“ vėl sugebėjo persverti rezultatą. ULEB taurės nugalėtojai iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes atkarpą laimėjo 11:3 bei iškovojo pergalę.

„Real“: Felipe Reyesas 17 (11 atk. kam.), Axelis Hervelle 10 (9 atk. kam.), Marko Tomasas 9, Charlesas Smithas 8, Alexas Mumbru 8.

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 17, Franas Vazquezas 12 (10 atk. kam.), Jaka Lakovičius 9 (7 rez. perd.), Jordi Triasas 8 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
Vienos rungtynes suzaistos realasnamie zaide ir jau visi sprendzia nugaletoja. Nors Real'as vieninelis realiai is uleb'o ir vertas eurolygos, nes atitinka lygi, bet vistiek manau, kad Barca turetu laimeti serija.
2007-06-18
barsai pirmos rungtynes nieko gero ar lengvo nezada ,nesvarbu kad real yra vid. sportines formos bet cia ispanijos lyga silpnu varzovu nebuna ypac finale
2007-06-18
jo cia matosi lygis - uleb taure ir euroleague ;]
2007-06-18
+3
O man tai keista :) Real'as nedemonstravo gero žaidimo pastaruoju metu, o Barca atrodė tikrai solidžiai. IMHO, jie ir turėtų tapt čempionais.
2007-06-17
+2
Real laimes cia aisku
2007-06-17
+2
nu cia jau beveik aisku kad laimes realas.barselona nera tokia galinga komanda.vienas jos normalus zaidejas juanas carlosas navaro.o reale yra felipe reyesas,charlesas smitas,luisas balokas,axelis hervelis
2007-06-17
-7
praktiskai visi rezultatyviausi real zaidejai - sg-sf poziciju, o per cia barsa tratija visi ir eurolygoje..taip kad skaitau, jog rezultatai visiskai logiskas..