Ryanas Broekhoffas Nuotr.: AFP – Scanpix
Georgiosas Bartzokas Nuotr.: AFP – Scanpix
Make‘as Jamesas pirmoje mačo dalyje žaidė tik 5 minutes Nuotr.: AFP – Scanpix
Adamas Hanga varosi kamuolį Nuotr.: AFP – Scanpix
Darius Adamsas tempė Vitorijos komandą Nuotr.: AFP – Scanpix

Pirmą kartą Eurolygos finaliniame ketverte dalyvavusi Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda sugebėjo iškovoti bronzos medalius.

Trečiajame kėlinyje spurtavę Georgioso Bartzoko auklėtiniai kovoje dėl bronzos medalių 85:75 (20:16, 20:26, 21:11, 24:22) įveikė ketvirtoje vietoje likusią Vitorijos „Laboral Kutxa“ komandą.

Ispanijos ekipa finaliniame ketverte dalyvavo penktąjį kartą. Prieš tai ji po kartą iškovojo bronzos ir sidabro medalius bei du kartus liko ketvirtoje vietoje.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Jo pradžioje „Laboral Kutxa“ pirmavo 46:43, tačiau tuomet per 6 minutes pelnė vos 4 taškus ir leido varžovams pabėgti į priekį 61:50.

Ketvirtajame kėlinyje „Lokomotiv“ neketino sustoti – Mattas Janningas pelnė 5 taškus, Andrejus Zubkovas pridėjo tritaškį, o po spurto 8:0 Krasnodaro klubas jau buvo priekyje 69:53.

Paskutines ketvirtojo kėlinio minutes Rusijos komanda galėjo žaisti be didesnio spaudimo – ji jau pirmavo 18 taškų skirtumu (83:65) ir varžovams leido priartėti tik pačioje mačo pabaigoje.

„Laboral Kutxa“: Darius Adamsas 25 (6/12 trit., 6 rez. perd.), Davis Bertanis 13 (3/6 trit.), Jaka Blažičius 8, Kimas Tillie 7 (6 atk. kam.).

„Lokomotiv“: Ryanas Broekhoffas (4/7 trit.) ir Malcolmas Delaney (4/6 trit.) po 21, Andrejus Zubkovas 11, Chrisas Singletonas (7 atk. kam.), Victoras Claveras (7 atk. kam.) ir Mattas Janningas po 10.