Antrąją pergalę Graikijos čempionato finale iškovojo Arvydo Macijausko Pirėjo „Olympiakos“ ekipa. Ji namie 78:68 (19:20, 22:24, 19:8, 18:16) palaužė Eurolygos čempionus Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.

Prieš ilgąją pertrauką dar 3 taškų skirtumu priekyje buvo „Panathinaikos“ (44:41), tačiau sėkmingiau sužaidę trečiąjį ketvirtį Pirėjo krepšininkai prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį turėjo 8 taškų pranašumą (60:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje tritaškį pataikęs Milošas Vujaničius buvo sumažinęs svečių atsilikimą iki 5 taškų (55:60), tačiau labiau priartėti aikštės šeimininkai varžovams nebeleido ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams Macijauskas per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

Pralaimėjusiems Ramūnas Šiškauskas per 33 aikštėje praleistas minutes surinko 11 taškų (1/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Robertas Javtokas per 1 minutę prametė abi baudas ir taškų nepelnė, tačiau atkovojo 2 kamuolius.

„Olympiakos“: Panagiotis Vasilopoulos 17, Scoonie Pennas 17, Giannis Bourousis 10, Arvydas Macijauskas 8.

„Panathinaikos“: Sani Bečirovičius 17, Ramūnas Šiškauskas 11, Dimitrios Diamantidis 10, Dejanas Tomaševičius 9, Fragisko Alvertis 9.

Po šių rungtynių serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus. Penktasis lemiamas mačas bus žaidžiamas trečiadienį (06.20) Atėnuose.

-1
siskos komanda trecias turetu laimeti jei lietuvio indelis bus didesnis nei 11 tasku
2007-06-18
imomiai cia - nesitikejau!!!
2007-06-18
+2
Pritariu dėl Šiškos. Po eurolygos finalo yra suprastėjęs jo žaidimas. Reik tikėtis, kad iki EC pailsės ir atgaus formą. Macas vis dar neatgavęs formos, o Javtokui reikėtų išvykt iš Graikijos. O finale nusimato labai įdomios paskutinės rungtynės.
2007-06-17
+1
Jo svarbiausia kas neraminai tai Siskos taiklumas... Ypac troicu siam finale labai jau prastas... Tikekimes spes pailset ir atsgaut, bei per EC sublizget;)
2007-06-17
-4
Nu ką - vienintelis mačas - "all or nothing"... Go Maci Maci Maci!!!
2007-06-17
+3
idomiai ten pas juos viskas eina.. žiu pas šyška taiklumas suprastejes, jau pastoviai levai meta. o robe tai zaidzia kaip ir el finale ;(