Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Pralaimėjimą Graikijos pirmenybių starte patyrė Pirėjo „Olympiakos“ komanda, kuri namuose po itin atkaklios kovos 81:83 (15:24, 26:23, 21:14, 19:22) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ ir serijoje prarado namų aikštės pranašumą.

Serija vyksta iki trijų pergalių.

Antrajame kėlinyje „Panathinaikos“ buvo įgijusi rekordinę 12 taškų persvarą (33:21), tačiau tuomet į šturmą pakilo „Olympiakos“ – ji laimėjo atkarpą 16:4 ir išlygino rezultatą (37:37).

Antroje rungtynių pusėje vyko kova taškas į tašką. Įpusėjus ketvirtam kėliniui Geogiosas Printezis pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą – 72:72.

Prasidėjus paskutinei minute Atėnų klubas turėjo minimalią persvarą (77:76), tačiau tuomet itin svarbų tritaškį smeigė Antonis Fotsis (80:76).

Likus 22 sekundėms Matthew Lojeski į tai atsakė tritaškiu ir „Olympiakos“ deficitą sumažino iki minimalaus (79:80). Pirėjo klubas ėmėsi pražangų taktikos, tačiau buvo prasižengęs vos 1 kartą, todėl 6 sekundes sudegino norėdamas priversti varžovus mesti baudas.

Nikos Pappas ir Vassilis Spanoulis realizavo baudų metimus, tačiau Dimitrio Diamantidžio bauda skriejo pro šalį. Tai „Olympiakos“ komandai suteikė šansą, tačiau Kosto Papanikolaou tritaškis skriejo pro šalį.

„Olympiakos“: Matthew Lojeski 21 (5/5 dvit., 3/4 trit.), Georgiosas Printezis 17 (5/6 dvit.), Vassilis Spanoulis 15, Ioannis Papapetrou 9.

„Panathinaikos“: Nikos Calathesas 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamesas Feldeine‘as 15 (6 rez. perd.), Antonis Fotsis 13 (3/3 trit.), Jamesas Gistas 11, Nikos Pappas 10.