Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Evaldas Žabas ir Karolis Petrukonis baigė savo sezoną. Krepšininkai iš Lietuvos iškovojo Estijos pirmenybių sidabro medalius.

Lietuvių atstovaujama Tartu „Rock“ penktosiose finalo serijos rungtynėse 54:81 (8:18, 15:26, 12:20, 19:17) nepasipriešino Talino „Kalev/Cramo“.

Talino ekipa finalo seriją laimėjo 4-1 bei šalies pirmenybėse triumfavo po metų pertraukos. Praėjusiais metais auksą laimėjo „Rock“ krepšininkai.

Paskutinėse sezono rungtynėse Žabas per 26 minutes surinko 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo  8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Karolis Petrukonis per 23 minutes į varžovų krepšį taip pat įmetė 9 taškus (4/8 dvitaškiai, 1/2 baudos) bei sugriebė vieną atšokusį kamuolį.

Estijos čempionu tapęs buvęs žalgirietis Mario Delašas paskutinėse serijos rungtynėse per 20 minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.