Graikijos pirmenybių čempionais tapo Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Ramūnu Šiškausku bei Robertu Javtoku. Ji namie 89:76 (18:16, 27:30, 23:11, 21:19) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:2.

Per pirmąjį rungtynių kėlinį dėl tvyrančios įtampos abi ekipos nemažai klydo. „Panathinaikos“, daugiausia Nikoso Hatzivretto pastangomis, įgijo 5 taškų persvarą (12:17), tačiau kėlinį baigė turėdami 2 taškų pranašumą.

Eurolygos čempionai per antrąjį ketvirtį niekaip neįstengdavo nutolti nuo varžovų, kurie į kiekvieną „Panathinaikos“ sėkmingą metimą atsakydavo tuo pačiu. O kėlinio pabaigoje Arvydas Macijauskas išvedė savo ekipą į priekį (45:46).

Po didžiosios pertraukos „Panathinaikos“ ėmė kur kas sėkmingiau gintis bei atakuoti „Olympiakos“ krepšį ir jau 26-ąją rungtynių minutę atitolo 8 taškais (57:49). Atėnų ekipa dar sėkmingiau sužaidė ketvirčio pabaigą bei lemiamą kėlinį pradėjo turėdami dviženklį taškų pranašumą (68:57).

Iki 37-osios rungtynių minutės Eurolygos čempionai neleido Pirėjo klubui priartėti nė per žingsnį, tačiau vėliau „Olympiakos“ surengė keletą kontratakų bei savo deficitą sumažino (77:73). Į tai Šiškauskas atsakė tritaškiu, po kurio „Olympiakos“ atsitiesti daugiau nesugebėjo.

Šis titulas „Panathinaikos“ ekipai yra jau trečiasis šiame sezone. Iki tol Atėnų klubas laimėjo Graikijos taurę bei triumfavo Eurolygoje.

Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 34 minutes pelnė 13 taškų (0/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo bei 1 kartą prasižengė.

Robertas Javtokas nerungtyniavo.

Arvydas Macijauskas aikštėje praleido 14 minučių, per kurias surinko 10 taškų (1/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius pažeidė taisykles.

„Panathinaikos“: Mike‘as Batiste‘as 15 (9 atk. kam.), Ramūnas Šiškauskas 13, Dimitris Papanikolaou 12, Kostas Tsartsaris 11, Sani Bečirovičius 9 (5 kld.), Fragiskos Alvertis 8, Dimitris Diamantidis 8 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Olympiakos“: Alexas Ackeris 12, Andrija Žižičius 12, Arvydas Macijauskas 10, Christos Harisis 10, Panagiotis Vasilopoulos 9, Scoonie Pennas 8.

Naujas Krepsinio manageris Cyber Dunk:
Cyber Dunk,tai yra naujas krepsinio manageris,jis yra isskirtinis is kitu tuo,kad jame reikia valdyti savo zaideja,o ne visa komanda.Tau reikia treniruoti savo zaideja,kelti jo skillus,reikia ji tobulinti,kad jis gautu kuo vertingesni kontrakta.Jus turite pirkti visokius aksesuarus,kad jis geriau rungtyniautu,nes tai prideda jam skillu.Kuo zaidejas geresnis tuo daugiau pinigu jis gaus klube,jeigu komanda laimes jus gausite papildomus bonusus.
2007-06-23
svarbu kad jie zastu lietuvos rinktinei
2007-06-23
padeka siskaj ir jawtokuj uz sunku sezona(siskauskui tik ;D )
2007-06-21
-1
taip nesazininga turejo laimet Olympiakos!!! :D
2007-06-21
+1
gaila maco..,bet siskauska su javtoku vistiek sveikinu.
2007-06-21
-1
Rimga, ne javtokas pasirinko ar eiti i spurs ar ne o spursai persigalvojo ir nebenorejo jo imti i savo komanda.
2007-06-21
-1
Javtoks pirks britva manau po sio titulo nes jam jau nieko gero neber ka veikt :D
2007-06-21
+1
Galejo losti spurs, butu loses ten ne maziau laiko negu panathinaikos ir spurs tapo NBA cempionais.
Pasirinko Panathinaikos, lose ten tiek, kiek maziausiai butu loses ir spursuose, laimejo Eurolyga, graikijos taure ir lyga.
Siaip galwoju geriau NBA titulas ir mazai minuciu, negu Eurolyga su wisaos panasiai, kai negauni wiswien losti.
2007-06-21
-2
jbtvjmt,
Macas vel aikstej 14 min, tai ka tas Pini Garsokas daro, asilas, ka jis laimet nori tokias nesamones darydamas
2007-06-21
+3
Nu manau javtokuj reikia begti is to Phanatinaikos.. o jis dar Spurs isitvirtint norejo... Sveikinam lietuvius su aukso ir sidabro medaliais :)
2007-06-20
+3
Jus ginčijates del statistikos o reikia sveikinti Šiškauską su Javtoku tapus Graikijos čempionais
2007-06-20
nu va daabr kita kalba :) dabar viskas gerai :) ko tu cia pariniesi ponaiti artrs)C :)
2007-06-20
-1
bent jau parase nors smulkei bet parase si bei ta, o cia is vis nieko, jau gereu nors kiek pradzei..
2007-06-20
-3
Jegis: parodyk, kurie cia kiti siuo metu patalpine lietuviu issamia statistika? nenusisnekek geriau. ir tie "kiti" tai vienas puslapis, kuriame tik paprasta statistika. kaikurie isvis net neraso apie panathinaikos pergale. nenusnekek geriau.
2007-06-20
+4
na kaip manot, macas su siskausku jau pasiruose rinktinej zaisti?
2007-06-20
zeuriai nusivyleu!!! kituose ltpuslapiuose jau ira info su rezultatyvumu senai. o cia tingi matia deti jie!!!