Nuotr.:

Gabrieliaus Maldūno atstovaujama Hueskos „Penas“ ekipa Ispanijos antrojo krepšinio diviziono finale liko be pergalių ir tapo vicečempione.

Trečiosiose finalo serijos rungtynėse lietuvio ekipa per pratęsimą 86:93 (20:22, 16:16, 18:21, 25:20, 7:14) nusileido „Melilla“ klubui.

Ketvirtojo kėlinio paskutinėmis akimirkomis Hueskos klubas dar pirmavo 79:76, tačiau paskutinę ketvirčio sekundę tritaškį pataikę svečiai išplėšė pratęsimą, o jame ir pergalę.

„Melilla“ krepšininkai laimėjo finalo seriją 3-0 bei tapę antrosios lygos nugalėtojais iškovojo kelialapį į ACB pirmenybes.

Maldūnas paskutinėse sezono rungtynėse per 16 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo kamuolį, blokavo varžovo metimą ir kartą prasižengė.

Puolėjui iš Lietuvos rungtynės baigėsi anksčiau laiko – jis patyrė čiurnos traumą, dėl kurios ant parketo daugiau pasirodyti nebegalėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Asieras Garcia.