Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Emilijos Redžo „Grissin Bon“ gynėjo Rimanto Kaukėno metimai vienas po kito skrodė tinklelį, tačiau jo komandai to nepakako. Ji Italijos pirmenybių pusfinalio šeštajame mače išvykoje 74:83 (17:21, 18:14, 19:25 20:23) turėjo pripažinti Avelino „Sidigas“ pergalę.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3-3, o lemiamos rungtynės vyks „Grissin Bon“ sirgalių akivaizdoje.

Pralaimėjusių neišgelbėjo ir fantastiškai rungtyniavęs Kaukėnas. Jis per 24 minutes pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 2/3 trit.) ir buvo rezultatyviausias savo komandos žaidėjas.

Iki sezono rezultatyvumo rekordo jam pritrūko dviejų taškų.

Gynėjas taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir išprovokavo 1 pražangą bei surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu Darjušas Lavrinovičius pralaimėjusių gretose per 22 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baudos), sugriebė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojų komandos garbę ginantis Benas Veikalas per 13 minučių įmetė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, dukart prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.