Armino Urbučio prasiveržimas Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
„Lietuvos ryto“ žaidėjai dėkoja sirgaliams Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Kendricko Browno prasiveržimas Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Ištikimieji „Lietuvos ryto“ sirgaliai Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Tomo Pačėso nusivylimas Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis

Vilniaus „Lietuvos rytui“ iki „Tete-a-Tete Casino-LKL“ bronzos medalių liko tik viena pergalė. Tomo Pačėso auklėtiniai antroje mažojo finalo akistatoje 83:78 (22:13, 13:20, 26:27, 22:18) palaužė Utenos „Juventus“ ir serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

Kitos rungtynės, kurios gali tapti lemiamomis, trečiadienį bus žaidžiamos vilniečių arenoje.

Antanas  Kavaliauskas
PTS 16 | REB 5 | AS 2 | ST 1
Trečiojo kėlinio pabaigoje „Juventus“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (57:47), tačiau „Lietuvos ryto“ krepšininkai uteniškiams ilgai tuo džiaugtis neleido. Jie spurtavo 17:3 ir persvėrė rezultatą savo naudai (64:60).

Netrukus Kendrickas Brownas pataikė baudų metimus, Artūras Jomantas pelnė 4 taškus, o Lukauskis pridėjo dvitaškį, po kurio „Lietuvos rytas“ įgijo dviženklę persvarą (76:66).

Mačo pabaigoje dvitaškiais pasižymėję Spenceris Butterfieldas, Chavaughnas Lewisas ir Saulius Kulvietis „Juventus“ deficitą sumažino iki 3 taškų (78:81), tačiau iki kėlinio pabaigos liko tik 6 sekundės.

Tuomet uteniškiai sugaišo 4 sekundes, kol prasižengė prieš Browną. Pastarasis realizavo abu baudų metimus ir įtvirtino „Lietuvos ryto“ pergalę.

Pačėso taktinius veiksmus šiose rungtynėse apsunkino aukštaūgių pražangos – Artūras Gudaitis ir Adamas Lapeta dar iki ketvirtojo kėlinio prasižengė po keturis kartus, todėl lemiamu metu vidurio puolėjo poziciją užėmė Kavaliauskas.

„Lietuvos ryto“ kapitonas per pirmuosius du kėlinius buvo pelnęs tik 4 taškus, tačiau antroje mačo dalyje savo sąskaitą papildė dar 12 taškų ir tempė vilniečius į pergalę. Jis pataikė 6 dvitaškius iš 8 ir keturias baudas bei surinko 19 naudingumo balų.

„Juventus“: Chavaughnas Lewisas 19 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Laurynas Samėnas 14, Saulius Kulvietis 12, Spenceris Butterfieldas ir Arminas Urbutis po 11.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 16, Kšištofas Lavrinovičius 13, Gediminas Orelikas 9, Kendrickas Brownas ir Adas Juškevičius po 8.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

Armino Urbučio benefisas:

Gudaičio blokas ir Lewiso dėjimas:

Antano Sireikos komentaras:

Tomo Pačėso komentaras:

Atrinkti (0) Visi (2)
Panašu, kad be sensacijų šį kartą ir bus prognozuotas 3:0. Nu bet džiuventusas nepasišiukšlino, beveik lygiai kapojasi jau antrą mačą iš eilės. Kaip bebūtų, Žydrūnas turėtų būt patenkintas tiek pasiektais rezultatais, tiek pasiteisinusiais pirkiniais aną vasarą, tiek Sireikos darbu. Nu jau tiesiog ne jų jėgoms šiemet brozą imt. Man tik įdomu, ar bandys Lewisą išlaikyt, ar nė nemėgins į kalbas leistis, jei tas norės biškį daugiau eurų. Apie Sviestlaukį nekalbu; tą tai išvis į Ž&LR siūst reikia