Trys lietuviai ir Stambulo "Ulker" pasitraukė iš kovos dėl Turkijos krepšinio lygos aukso. Ketvirtosiose pusfinalio rungtynėse jie namuose 77:83 (19:25, 20:23, 19:20, 19:15) nusileido Stambulo "Bešiktaš" ir pralaimėjo pusfinalio seriją 1-3.

Ketvirtojo kėlinuko trečiąją minutę komandas dar skyrė 16 taškų (74:58), tačiau Sauliaus Štombergo ir Virginijaus Praškevičiaus pastangomis "Ulker" spurtavo ir dvikovos pabaigoje priartėjo iki 73:79.

Visgi paskutines susitikimo akimirkas "Bešiktaš" sužaidė tiksliai ir šventė antrą pergalę serijoje. Viena pergalė "Ulker" varžovams buvo įskaityta dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato reguliariajame sezone.

Lietuviai pelnė daugiau nei pusę "Ulker" taškų. Naudingiausias buvo Eurelijus Žukauskas, surinkęs 20 taškų, po krepšiais sugriebęs 8 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. S.Štombergas pridėjo 15 taškų ir 8 atkovotus kamuolius, o V.Praškevičius – 7 taškus.

Be lietuvių pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė tik Dušanas Vukševičius, įmetęs 16 taškų. Nugalėtojams Ratko Varda pelnė 21 tašką ir po krepšiais sugriebė 10 kamuolių.

"Bešiktaš" varžovas finale gali paaiškėti jau rytoj. Stambulo "Efes Pilsen" serijoje iki trijų pergalių prieš kitą to paties miesto komandą – "Fenebahce" pirmauja 2-1.

2005-05-24 23:34
Kad Eurelijus 5 rezultatyvius atiduotu gyvenime nesu mates. Net per all-starus taip nebudavo:)
2005-05-24 22:13
Bet aš esu apstulbęs ir tuo pačiu labai nudžiugintas E.Žukausko žaidimu šį sezoną. Tiesiog super gerai rungtyniauja, lauksim jo LT rinktinėje :)
2005-05-24 22:10
Ulker reikia dar pora lietuviu, tada butu wiskas gerai :))