Pirmąją pergalę Ispanijos pirmenybių finalo serijoje iškovojo Barselonos „Winterthur“ krepšininkai. Jie penktadienį namie 75:70 (24:8, 15:24, 14:22, 22:16) palaužė Madrido „Real“ ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą 1-2.

Barselonos krepšininkai rungtynes pradėję įspūdingu spurtu 15:0 pasiuntė Madrido ekipą į nokdauną. Visgi svečiai nepalūžo  ir sugebėjo atsitiesti, o trečiojo kėlinio pabaigoje tritaškį pataikęs Louisas Bullockas išvedė į priekį „Real“ (54:53).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Bullockas pelnė dar 5 taškus, po kurių „Real“ persvara buvo šoktelėjusi iki 4 (59:55), tačiau tada Barselonos krepšininkai laimėjo 4 minučių tarpsnį spurtu 11:0 ir susikrovė solidžią 7 taškų persvarą (66:59), kurios nebeišvaistė ir iškovojo pergalę.

„Real“: Louisas Bullockas 21, Karemas Tunceri 12, Alexas Mumbru 8, Axelis Hervelle 7 (11 atk. kam.).

„Winterthur“: Juanas Carlosas Navarro 18, Jaka Lakovičius 11, Denisas Marconato 10 (7 atk. kam.), Jordi Triasas 9, Roko Ukičius 8.

Ketvirtąsias serijos rungtynes, kurios gali būti lemiamos, komandos žais sekmadienį (06.24) Madride.

Atrinkti (0) Visi (3)
Naujas Krepsinio Manageris Cyber Dunk
Cyber Dunk,tai yra naujas krepsinio manageris,jis yra isskirtinis is kitu tuo,kad jame reikia valdyti savo zaideja,o ne visa komanda.Tau reikia treniruoti savo zaideja,kelti jo skillus,reikia ji tobulinti,kad jis gautu kuo vertingesni kontrakta.Jus turite pirkti visokius aksesuarus,kad jis geriau rungtyniautu,nes tai prideda jam skillu.Kuo zaidejas geresnis tuo daugiau pinigu jis gaus klube,jeigu komanda laimes jus gausite papildomus bonusus.