Ispanijos pirmenybių čempionais tapo Madrido „Real” krepšininkai. Ispanijos sostinės ekipa išvykoje 82:71 (27:22, 20:11, 17:17, 21:18) palaužė Barselonos „Winterthur“ klubą bei finalo seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Madrido ekipa, sėkmingai baigusi pirmąjį ketvirtį bei įgijusi 6 taškų persvarą, antrąjį pradėjo dar galingiau. 12-ąją rungtynių minutę po Charleso Smitho tritaškio „Real“ pirmą kartą įgijo dviženklę taškų persvarą (32:22). Tuo tarpu Barselonos krepšininkams niekaip nesisekė nė per žingsnį priartėti prie varžovų, kurie savo persvarą išlaikė iki didžiosios pertraukos.

Antroje rungtynių pusėje „karališkasis“ klubas pradėjo dar labiau tolti nuo Katalonijos ekipos. 21-ąją mačo minutę Felipe Reyesas pataikė dvitaškį, po kurio Madrido ekipa pasiekė rekordinę 19 taškų persvarą.(52:33).

Vis dėlto Barselonos klubas lengvai atiduoti pergalės priešininkams savo aikštėje nesiruošė ir lemiamo ketvirčio pabaigoje surengė keletą sėkmingų atakų iš eilės bei savo deficitą sumažino iki 4 taškų (75:71). Tačiau į tai „Real“ ekipa atsakė spurtu 7:0 bei tapo Ispanijos čempionais.

Naudingiausiu finalo serijos krepšininku išrinktas Reyesas.

„Winterthur“: Jaka Lakovičius 15, Michalis Kakiouzis 11, Rogeris Grimau 9.

„Real“: Felipe Reyesas 21, Keremas Tunčeri 15 (5/8 trit.), Louisas Bullockas 12, Charlesas Smithas 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
taip ir turejo buti
2007-06-25
+1
uleb finale pralosem patiems ispanijos cempionams.... visai neblogai......
2007-06-25
+2
vadinasi rytas uleb cup finale pralose ACB lygos cempionams. o visi kas stume tada ant ryto uz pralaimejima finale gali sleptis. sveikinu reala ir aciu uz eurolyga :-)