Belgrado „Partizan“ ekipa tęs kovas Eurolygoje. Tai paaiškėjo po to, kai Partizan“ krepšininkai 84:67 (17:16, 27:20, 19:12, 21:19) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą bei finalo seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:1.

Pirmasis rungtynių kėlinys pranašavo itin atkaklias rungtynes, tačiau „Partizan“ atitolo antrajame ketvirtyje, o po didžiosios pertraukos pradėjo visiškai dominuoti tiek po varžovų tiek po savo krepšiu bei iškovojo lengvą pergalę, kuri garantavo vietą Eurolygoje.

Per šį mačą incidentų netrūko. Antrojo kėlinio pradžioje iš „Pionir“ arenos tribūnų buvo mestas daiktas, kuris pataikė „Partizan“ įžaidėjui Vonteego Cummingsui į galvą.

Trečiajame kėlinyje, kai „Partizan“ ekipa dar labiau atitolo, įniršę „Crvena Zvezda“ fanai išplėšė keletą arenos kėdžių bei bandė jas mesti į aikštę. Didžioji dalis jų atsimušė į policijos pareigūnų skydus. Tačiau viena jų pataikė vienam iš rungtynes filmavusių operatorių į galvą.

„Crvena Zvezda“: Milanas Gurovičius 20, Tadija Dragičevičius 13, Nemanja Aleksandrovas 12.

„Partizan“: Predragas Drobnjakas 21, Kosta Perovičius 12, Vonteego Cummingsas 11, Milenko Tepičius 10.