Nuotr.: USA Today – Scanpix

LeBronas Jamesas buvo nuostabus tris kėlinius, tačiau ketvirtajame kėlinyje jį sugebėjo nustelbti Kyrie Irvingas. Galų gale abu jie sukūrė istorinį pasirodymą penktosiose NBA finalo rungtynėse.

Jamesas ir Irvingas surinko po 41 tašką, taip tapdami pirma komandos draugų pora NBA istorijoje, per finalo rungtynes pelniusia bent po 40 taškų.

Puikiai krepšį atakavęs Irvingas vien ketvirtajame kėlinyje pelnė 12 taškų, o jo 7 iš eilės taškai padėjo tašką rungtynėse.

„Tai, ko gero, buvo vienas geriausių mano matytų pasirodymų“, – apie komandos draugo žaidimą kalbėjo Jamesas.

LeBronas tris kėlinius tempė komandą ant savo pečių, trečiajame kėlinyje surinko 11 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus, o „Cavs“ įgijo dviženklę persvarą. Kai ketvirtajame kėlinyje „Warriors“ priartėjo iki 96:102, Irvingas pataikė 3 metimus iš eilės ir įtvirtino pergalę.

Iš viso Irvingas realizavo 70,8 proc. metimų (17/24) ir tapo vos antru krepšininku NBA finalų istorijoje, pelniusiu daugiau nei 40 taškų atakuojant bent 70 proc. taiklumu.

„Pakartoti tokį pasirodymą bus tikrai sunku, bet mes darysime viską, ką reikės, kad laimėtume, – į ateitį jau žvelgė Irvingas. – Tikėjau žaidimo planu, tikėjau komandos draugais. Komandos išsidėstymas aikštėje leido man judėti į pozicijas, iš kurių sėkmingai atakavau krepšį.“

Jamesas ir Irvingas kartu sudėjus pelnė arba asistavo 97 „Cavaliers“ taškams – tiek pat, kiek surinko visa „Warriors“ komanda.

„Cavaliers“ turės sukurti kur kas didesnę staigmeną, jeigu norės tapti čempione. NBA istorijoje nė viena komanda nėra laimėjusi finalo, jame atsilikdama 1-3. Vos dvi komandos tokiose situacijose yra išplėšusios septintąsias serijos rungtynes.

„Cavaliers“ finalą pratęsti sieks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku.

spectre chubby
Lebronas tikrai gali back to back tokias rungtynes suzaist. Tikiu ir kyrie. Jei vel abu taip pavarytu, prisidetu jr smith su 4-5 trajakais, nemanau kad gsw turetu sansu.