Pergalingai moterų Nacionalinės krepšinio asociacijos (WNBA) pirmenybes pradėjo Indianos "Fever" ekipa su Jurgita Štreimikyte-Virbickienė. Antrose rungtynėse "Fever" savo aikštėje antradienį 83:76 (33:30, 50:46) įveikė Fynikso "Mercury".

Indianapolio komanda lieka tarp penkių iš 13 WNBA ekipų, šį sezoną dar nė karto nesuklupusių.

Antrose rungtynėse J.Štreimikytė-Virbickienė vėl pelnė 10 taškų (5/7 dvitaškių). Per 21 minutę lietuvė atkovojo 5 kamuolius (visi – puolime), bet po du sykius suklydo ir prasižengė.

Nesulaikoma nugalėtojų gretose buvo Tamika Catchings. Ji per 31 minutę pelnė 28 taškus, sugriebė 9 atšokusius kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Pagal pelnytus taškus J.Štreimikytė-Virbickienė ekipoje dar nusileido Natalie Williams, kuri surinko jų 12.

Rezultatyviausiai "Mercury" gretose rungtyniavo Diana Taurasi. Ji surinko 24 taškus (8/18 metimų).

Sezoną dviem pergalėmis pradėjusi "Fever" trečias rungtynes žais ketvirtadienį svečiuose su Niujorko "Liberty" krepšininkėmis.

2005-05-25 09:48
niekur ji neisleks. :) WNBA sezona vyksta gi tik vasara.
2005-05-25 09:47
maladiec mergina sitaip reikia krepsini zaist, gaila zinoma jei ji uz atlanto isleks, neliks kam Lietuvele garsint :(