Italijos mieste Jesole ketvirtadienį prasidėjo ULEB vasaros lygos varžybos, kuriose varžosi 8 klubai, sudaryti iš jaunųjų talentų ir laisvųjų agentų. Pergalę pirmojoje dvikovoje iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa, po dviejų pratęsimų 110:108 (26:13, 17:23, 12:32, 28:15, 9:9, 18:16) įveikusi Trevizo „Benetton“.

Kauniečiai antro kėlinio pradžioje turėjo net 17 taškų persvarą (30:13), tačiau italų klubas, kuriame vos vienas žaidėjas turi Italijos pilietybę, prieš ilgąją pertrauką priartėjo (36:43), o galingu spurtu 19:1 pradėję trečią kėlinį, susikrovė 11 taškų pranašumą - 55:44.

Trečio kėlinio pabaigoje italų persvara buvo šoktelėjusi net iki 18 taškų (68:50), bet ketvirtajame kėlinyje kauniečiai pakilo lemiamam šturmui ir po 4 iš eilės tritaškių išsiveržė į priekį 79:75.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 48 sekundes Johnas Gilchristas pataikė abi baudas ir išlygino rezultatą (83:83), o kauniečiai, dukart galėję persverti rezultatą, proga nepasinaudojo – iš pradžių Vytenio Jasikevičiaus tritaškis net nelietė lanko, o paskutinėmis sekundėmis nepataikė Artūras Milaknis ir komandoms teko žaisti pirmą pratęsimą.

Per papildomą 5 minučių atkarpą italai kelis kartus pirmavo, tačiau „Žalgiris“ kaskart varžovus pasivydavo, o Milaknis pratęsimo pabaigoje sumetė abi baudas ir išplėšė antrą pratęsimą.

Po penkių iš eilės Gilchristo taškų iki antro pratęsimo pabaigos likus žaisti 1 minutę „Benetton“ pirmavo 104:100, tačiau Povilas Šakinis pataikė dvi baudas, Milaknis pridėjo tolimą metimą, italai tada dukart iš eilės suklydo ir Kauno klubo krepšininkai baudomis įtvirtino pergalę.

„Žalgiris“: Vytenis Jasikevičius 23 taškai (43 minutės, 8 atkovoti kamuoliai, 11 išprovokuotų pražangų), Artūras Milaknis 22 (5/8 tritaškių), Tadas Klimavičius 15, Gediminas Maceina 13 (8 atk. kam.), Mantas Kalnietis 11 (23 min., 11 perimtų kamuolių, 6 klaidos, 5 pražangos).

„Benetton“: Johnas Gilchristas 30, Pawelas Mrozas 21, Wojciekas Baryczius ir Tyleris Smithas po 15, Ronas Slay 10.

Na zalgirio zaidejai tai dar kazkiek girdeti...vistik jaunieji talentai, busimos zvaigzdes. Bet kokios zvaigzdes zaide uz Benetona tai nezinau..Kazi bent vienas is ju rungtyniaus ateinanciais metais Benetone.
2007-06-29
-1
Na visi neblogai suzaide,jaska gerai suzaide,milaknis daug tritaskiu prisaude,kalnietis pereme,net 11 kamuoliu,bet daug klydo ir prazangu prisirinko
2007-06-29
-2
neblogai :)
2007-06-29
-1
Man Maceina atrodo geresnis žaidėjas nei Vidas. Aišku patirties požiūriu nėra ko ir lyginti, bet metų skirtumas tarp jų taip pat ne mažas.
2007-06-29
-1
gerai suzaide....
2007-06-29
-1
jaska stumia collinsa is starto :D :D :D emesi bachurelis iniciatyvos ant galo... isivaizduoju as ta jo mesta trajaka kur nieko neliete :D blin blin jasiras... :)