Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Olimpinių žaidynių atrankos turnyrui besirengianti Serbijos rinktinė draugiškose rungtynėse namuose 94:88 (13:14, 21:22, 23:22, 24:23, 13:7) per pratęsimą palaužė Prancūzijos nacionalinės ekipos žaidėjus.

Pratęsimo išsiaiškinti rungtynių nugalėtojui prireikė po to, kai ketvirtojo kėlinio pabaigoje tritaškį smeigė Nando De Colo ir išlygino rezultatą (81:81). Visgi pratęsimo metu savo pranašumą pademonstravo aikštės šeimininkai.

Pastarųjų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Miroslavas Raduljica, kuris pelnė 17 taškų. 16 taškų pridėjo Nemanja Nedovičius, 13 ir 5 rezultatyvius perdavimus – Bogdanas Bogdanovičius.

Pralaimėjusiems De Colo surinko 16 taškų. Joffrey Lauvergne surinko 14, o Tony Parkerio sąskaitoje – 12 taškų ir 8 rezultatyvūs perdavimai.