Nesėkmingai Europos jaunių (iki 18 m.) merginų čempionatą pradėjo Lietuvos rinktinė, po pratęsimo 62:65 (12:13, 12:13, 12:17, 22:15, 4:7) turėjusi pripažinti bendraamžių iš Rusijos pranašumą.

Lietuvės išsigelbėjo ketvirto kėlinio pabaigoje, tačiau pratęsime sėkmė nuo jų nusisuko.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 40 sekundžių rusės pirmavo 58:55, tačiau kitoje atakoje Gabrielė Narvičiūtė pataikė dvitaškį su pražanga, įmetė baudą ir išlygino rezultatą. Paskutinė rusių ataka buvo nesėkminga ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Besibaigiant pratęsimui rusės vėl pirmavo (64:62), kai Giedrė Paugaitė gavo progą mesti dvi baudas. Vidurio puolėja prametė abu metimus, tačiau lietuvėms buvo suteikta dar viena proga išsigelbėti po to, kai rusės įmetė tik vieną baudą iš dviejų.

Paskutinei atakai turėjusios 13 sekundžių, mūsiškės besibaigiant laikui metė iš toli ir nepataikė, taip pralaimėdamos rungtynes.

Lietuva: Aurimė Rinkevičiūtė 15 taškų (12 atk. kam., 1/8 dvitaškių), Marina Solopova 12, Gintarė Petronytė 10 (12 atk. kam., 8 kld.), Gabrielė Narvičiūtė, Saulė Kontaitaitė ir Reda Kontvainytė po 7, Ieva Šimkutė ir Giedrė Paugaitė po 2.

Rusija: Natalija Vieru 19 (15 atk. kam.), Jekaterina Christiakova 18.