Vilniaus TEO amerikietė Katie Douglas ketvirtajame kėlinyje pelniusi 14 taškų atvedė savo ekipą į pergalę. Konektikuto „Sun“ namie 72:67 (8:17, 19:14, 22:14, 23:22) nugalėjo Indianos „Fever“ krepšininkes.

Rungtynes spurtu 13:0 pradėjo Indianos krepšininkės, tačiau „Sun“ nepalūžo ir jau antrojo kėlinio pabaigoje po taiklaus Douglas dvitaškio rezultatas buvo lygus (27:27).

Likus žaisti 40 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Sun“ priekyje buvo tik 3 taškais, tačiau per likusį rungtynių laiką TEO amerikietė Douglas šaltakraujiškai pataikė visus keturis baudų metimus ir įtvirtino savo komandos pergalę.

„Sun“: Katie Douglas 22, Lindsay Whalen 14 (7 rez. perd.), Asjha Jones 10, Margo Dydek 8 (13 atk. kam.).

„Fever“: Tamika Whitmore 13, Tammy Sutton-Brown 12, Tully Bevilaqua 11, Tamika Catchings 8.

Konektikuto krepšininkės, iškovojusios 6 pergales ir patyrusios 10 pralaimėjimų, Rytų konferencijoje užima priešpaskutiniąją – penktąją vietą. Tuo tarpu „Fever“ ekipa, turinti 10 pergalių 4 nesėkmes, žengia antra.

Atrinkti (0) Visi (2)
nesikabinekit prie zodziu svarbu laimejo
2007-07-01
-2
Na įdomiai rašo,vienam straipsny rašo patyrė dar vieną pralaimėjima,kitam jau, Douglas atvedė „Sun“ į dar vieną pergalę.Tai ko ten daugiau pergalių,ar nesėkmių?